Sevdiğim Erkeğe Kavuşma Duası

Sevdiğiniz kişiyle aranızda muhabbet olması maksatlı hazırlanmış olur. Anlaşamayan tartışan yada dargınlık benzer biçimde negatif durumların olması halinde bu durumları aksine çevirmek yerini tatlı hoş şeylerin alması hedef alınmaktadır. Büyüler haricinde rahmani olarak hazırlanan tılsım ve dualar bulunur. Bu yöntemler kişiye hususi olarak hazırlanmış olur. Uzman medyum ve hocalar yardımıyla istenilen amaca ulaşmak mümkün. Ailelerde,eşler birbiriyleriyle iyi geçinemedikleri takdirde Kur’anı kerimdeki …. suresi tatlı bir nesne üstünde gelen azimeti ile beraber muhabbete ilişik eşref bir saatte* dokuz kere okunması mümkün ve yedirilirse aralarındaki geçimsizlik ve soğukluk kalkar yerini tatlı bir muhabbete bırakır.Eğer meydana getirilen fena bir tesir eğer olmazsa ömürlerinin sonuna kadar birbirlerini derin bir muhabbetle severler.
Ayet; Ve ellefeb eynekulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.
MANASI
Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Tanrı, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.

Sevdiğim Erkeğe Kavuşma DuasıPin

Bundan önceki yazımız olan Sevdiğimle Kavuşma Büyüsü Duası başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası