Sevdiğim kızı aşık etmek için büyü aradım ve buldum

Üniversitede aynı sınıfta okuduğum güzeller güzeli bir kız vardı ve o kızı tavlamak için aklınıza gelecek her türlü numarayı çektim fakat ne yazık ki oldukça ağırbaşlı bir aklı başlangıcında bir kadın olduğundan doğal ki benim bu saçma sapan tavırlar fakat asla yüz vermedi. İlk başlangıçta ona sırf hoşlandığım için takılıyordu Fakat hemen sonra onun tanıdıkça ona oldukça aşık oldum. Doğal ki benim ilk baştaki saçma hareketlerim yüzünden kız bana karşı daima oldukça soğuk davranıyordu. Ben de sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırmaya karar verdim.
Onu kendime aşık etmek istiyordum
Okulda bu işlerden anlayan bir kız dost vardı ona destek olması için ricada bulundum şu sebeple büyü işlerinden zerre kadar anlayan bir adam değilim. Bilhassa sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırırken yanlış bir hamle de bulunmak istemiyorum şu sebeple o kızı hakikaten oldukça seviyordum ve hatta onunla evlenmeyi planlıyordum.
Ona olan sevgim kesinlikle gerçekti
Kız dost sağ olsun bana destek oldu ve annesinden Medyum ismail Bey’in telefon numarasını 05449174917 alarak bana verdi. Zaman geçirmeden resmi telefonla olsun arayarak ismail benden sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırmak istediğini söyleyip yardım talep ettim. Netice doğal olarak ki muhteşem oldu şu anda ikimiz de mezun olduk ve iş mevzusunda hallettikten sonrasında evlilik planlıyoruz.

Bundan önceki yazımız olan Sabun büyüsü bana da lazım oldu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası