Sevdiğim Kızı Kendime Bağlama Büyüsü Yaptırdım

Üniversiteden beri derslik dostum olan Pınardan fazlaca hoşlanıyordum sadece ne ona açılabiliyordum ne de başkasına gidebiliyordum bana o gözle bakmadığı için bir türlü istediklerimi yapamıyordum. Bu durum canımı sıkıyordu okul bitmişti sadece görüşmeye devam ediyor gene de yerimizde sayıyorduk. İnternetten bir araştırma yaptım ve karşılığında Medyum ismail hocamızın yapmış olduğu işleri gördüm hepimiz memnuniyetinden bahsediyordu bende sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptırmaya karar vermiştim.
Mutluluk Oldukca Yakınımızdaydı
İletişim sonrası en kısa vakit da yanına gittim bana öyleki güzel telkinler verdi ki bende haliyle umutlanmıştım Pınar ile daha fazlaca zaman geçirmeye başlamıştım bunu isteyen hocamın bir bilmiş olduğu bulunduğunu düşünüyordum sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü nedir diye düşünürken her geçen gün birazcık daha heyecanlanıyordum. Bir kez daha 05449174917 resmi numarasından hocamıza ulaştım teşekkürlerimi iletmiştim bu kez bundan dolayı gidişatımız değişiyordu bana karşı ilgisi artıyordu.
Birkaç ay içinde Pınar bana açılmıştı beni sevdiğinden bahsediyordu o an latife şeklinde gelse de gerçek bulunduğunu algı edebilmiştim mutluydum. Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü iyi mi yapılır düşündükçe tesir ettiğinin tam olarak farkına varıyordum şimdi yakın arkadaşlarımın da mutsuz olduğu ilişkiler olduğunda derhal hocamızı tavsiye ediyorum sizler de gözü kapalı ulaşabilirsiniz. Biz şuan düğün hazırlığı yapıyoruz ikimiz de bu aşka geç kaldığımız için aslına bakarsak üzülüyoruz. Aşk duaları ile ilgili detayları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası