Sevdiğimle İyi Geçinme Duası

Muhabbeti Sevgiyi çoğaltmak için: 7 tane kesme şekere “Yasin” suresinin son iki ayeti olan“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi tedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”ayetini okuyup istediği hiç kimseye yedirirse muhabbet Allahı’n izniyle gerçekleşecektir. Harama okunmaması tavsiye edilmiştir. Değişik olarak bir uygulamdan örnek daha verebiliriz.
Sevdiğiniz şahıs sevmiyor ise bu fena bir şeydir. Sadece ümidinizi kaybetmemeniz gerekir. Tanrı size en kısa zamanda yardım edecektir. Bu tür durumda ilkin kendinize çeki seviye verip şu uygulamayı yapmanız gerekir. abdest alınır ve 2 rekat namaz kılınır.O kişinin resmine bakarak 30 kere Peygamber efendimize salatı slm gönderirlir ve 170 kere Vedduha süresi okunması mümkün.Allahın izniyle isteğin yerine gelir. Duha süresi Kuranı kerimin 93. süresidir.

YouTube video

Bundan önceki yazımız olan Muhabbet Arttırma Duası Okunuşu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası