Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme

Kimi zaman o şekilde anlamış olur olur ki insan sevilmiş olduğu kişiden aynı karşılığı görmediği için yaşamdan vazgeçecek noktaya gelir. İşte ben de bu şekilde bir durumdaydım. Bildiğiniz umudum sona ermişti ve kendimi hakikaten de oldukca fena hissediyordum. En güzel yıllarım karşılıksız aşk sebebiyle fena geçiyordu ve ben de ne yapacağını bilmeyen biri olarak ortalıkta dolaşıyordum. Karşıma çıkan hiç kimseye bakmıyordum bundan dolayı kalbim bir başkasındaydı ve ben bir tek onu istiyordum. Ondan başkasını hayatıma almak istemediğim şeklinde artık kimselerle de bu mevzuyu konuşasım gelmiyordu.
Akrabalarım oldukca üzülüyordu
En oldukca annem benim kadar kahroldu diyebilirim. Gözünün önünde yemeden içmeden kesildim. Aşık olduğum kişiden başka bir şey düşünemiyordum fakat karşılıksız sevgi oldukca fenaydı. Annemin bir arkadaşı bana yardım etmek için bir sürü araştırma yapmış olup bigün evimize geldi ve sevdiğin kişiyi kendine aşık etme ile ilgili yapılabilecek şeyler bulunduğunu söylemiş oldu. İlk başta beni avutuyorlar sandım fakat sonradan işin ciddiyetini medyum ismail adını duyunca anladım. Oldukça iyi bir hoca bulunduğunu söylüyorlardı ve beni de görüşmeye ikna ettiler.
Hayata döndüm
Medyum ismail ile görüşmek için 05449174917’ten aldığımız buluşma sornasındaki görüşmeler beni hayata tekrardan bağladığı şeklinde sevdiğim kişiye kavuşmamı da sağlamış oldu. Doğal olarak ki oldukca mutluyum fakat annem daha da mutlu bence. Artık yüzüm gülüyor ve hayata dört elle sarılıyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü