Sevdiğine Görünmek İçin Büyü

Sevdiğine Görünmek İçin Büyü: Al kirazın yemişi yendikten sonrasında <kırk > bir çekirdeği bir ufak muşamba  torbanın içine konur ağzı iplikle yedi düğüm vurularak bağlanır. Kızın ya da kadının adı çekirdeklerinin sayısınca söylenip, yedi kez külli şey’in kaadirin» denir, büyü yaptıranın evine doğru üflenir. Çekirdekler üç gece ayışığmda bırakılır sonrasında alınarak yeşil bir beze haizdir  dikilir kırk bir dikiş vurulur.
Çekirdekler ayışığında kalmış olduğu sürece her gece yetmiş üç kez :
Muradım murad
Sen eyle imdat
Hdliku’l mahi ıl kat
• Sahi bu’ hasenat
Hay Allah Tanrı hu

denir, göğe doğru üflenir, üç rikaat namaz kılınıp tanrıya yakarılır. Sonrasında çekirdeklerin bulunmuş olduğu çıkın büyüyü yaptıranın evinin önünde bir yere gömülür (gecenin uygun bir saatinde) Üç gün geçtikten sonrasında gece (yatsıdan sonrasında) büyüyü yaptıranın evinin çevresine bir daire çizilir (değnekle, demir çivi ile, uygun ne var ise onurla), dairenin içine büyüyü yaptırarnn adının ilk harfi yazılır.

Üç <besmele» çeklip bırakdır. Büyü yedi gün ya da kırk bigün içinde tesirini gösterir, kız, hanım, kimse, sevdiğinin gözüne olgun bir al kiraz şeklinde görünmeye başlarmış.
Bu büyüyü yalnız, meydana getiren hoca, cinci, kimse o, uygular, yaptıran işe karıştırmaz, uygulanışını da izlemez. Bu şekilde bir büyü sadece kirazların olgunlaştığı haziran, temmuz aylarında yapılabilir. Kiraz yetişmeyen yerde yapılmasının önemi yoktur.

Error: Contact biçim not found.

Sevdiğine Görünmek İçin Büyü

Sevdiğimiz kişiye dikkat çekmek ve onun ilgisini çekmek için kimi zaman değişik yöntemlere başvurabiliriz. Birçok insanoğlunun başvurduğu yöntemlerden biri de “sevdiğine görünmek için büyü” yapmaktır. Sadece unutmayalım ki, büyülerin tesiri ve neticeleri kişiden kişiye değişebilir ve kimi zaman istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Birçok şahıs, sevdikleri ile daha çok etkileşimde bulunabilmek, onların dikkatini çekebilmek ve aşkı taze tutabilmek amacıyla büyü yapmaktadır. Sadece mühim olan sevdiğimize saygı göstermek ve onun rızasını almak için doğru bir halde hareket etmektir. Bir başkasının rızası olmadan meydana getirilen büyüler, sevgiye ve ilişkilere zarar verebilir.

Büyü yapma mevzusunda uzman kişilerden yardım almak önemlidir. Uzman, deneyimli ve güvenilir bir medyum yada büyücü ile çalışmak, doğru sonuçlar almanızı sağlayabilir. Sadece ihmal etmeyin ki, birinin rızası olmadan meydana getirilen büyüler etik olmadığı şeklinde, negatif sonuçlar da doğurabilir. Sevdiğinize görünmek için yapacağınız bir büyü, neticelerini düşündüğünüzden daha değişik bir halde gerçekleşebilir. Bu yüzden büyü hayata geçirmeye karar vermeden ilkin durumu iyi değerlendirmeniz ve istenmeyen neticeleri göze almanız önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın