Sevdiğini Kendine Bağlama Duası

Geçmişten günümüze kadar gelen bağlama büyüsü çeşitleri içinde yer edinen tesirli uygulamalardır. Bu mevzu ile ilgili fazlaca çeşitli Bağlama Duası ve Büyüleri’de vardır. Bu duaları yada büyüleri her isteyen yapması imkansız, fakat alanında yetkin ve mevzusuna hakim medyumlar insanlara büyü ve dualar mevzusunda destek olabilirler. Bilhassa de ikili ilişkilere dayanan büyüler cemiyet nazarında hem popüler, hem de kabul edilmiş zamanı geçmişi olan tekniklerdir. İşini bilir uzman bilir kimseler tarafınca yapıldığında başarı göstermiş olma ihtimalleri oldukça yüksek olmaktadır. Şu sebeple inşalar ne kadar denerlerse denesinler kimi zaman ellerinden bir şey gelmeyecektir. İnsanoğlunun yetenekli sınırlıdır ve doğaüstü güçlerden yardım alınmaya çalışılır. Bu bakımdan medyumlara gidilerek istekler belirtilirken, en eski büyülerden önde gelen Bağlama Büyüsü de kendini bu şekilde gösterir. Fakat sadakat büyü değişik alanları kapsadığı için daha keskin sonuçlar alınmak istendiğinde direkt kime sadakat olduğuna gore büyü yaptırılmalıdır. Eşler arası sadakat büyüsü bu mevzunun aslolan alanıdır.
Pek fazlaca eş vakit içinde heyecanını yitirip değişik heyecanlar arayabilir. BU asla doğru olmasa da düzgüsel karşılanabilir. Şu sebeple insanoğlu coşku ve eğlenceye yönelimli bir yapıya sahiptirler. Normal olarak ki bu tür durumlar kişilerin birbirlerini aldatmalarına ve en sonucunda birlikteliklerin sonlanmasına kadar gidebilir. Söz mevzusu durumların önüne geçebilmek için medyumlara gidilir ve eşin hususi bir eşyası ya da saç kılı şeklinde bir parçası verilir. Meta oluşturulup dualar ile desteklenen büyü sonucu eşin sadakati ortaya çıkarılır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası