Sevdiğinin hemen araması için dua

Sevdiğim insanla bir nedenden dolayı küstük ve aramızda ciddi bir inatlaşma başladı. İkimiz de bir adım bile geri atmadığımız için meseleyi çözmemiz de haliyle fazlaca vakit alacak şeklinde görünüyordu. Ben durumun fazlaca daha kötüleşmemesi için kendisiyle görüşmek ve bu problemi çözmek istedim fakat bir de baktım ki beni aramıyor, telefonlarıma yanıt vermiyor. Şu demek oluyor ki vakası iyice büyütmüştü ve ben de bu açıdan birazcık vakit verip kendine gelmesini uygun buldum. Sonrasında aradan üç hafta geçince bu durumun ciddiyet kazandığını ve kim bilir onu yitirmek suretiyle olduğumu düşündüm.
Dualardan yardım aldım
Bu açıdan bir adam olarak her insana açılamıyordum bundan dolayı bu benim için zordu. Ben de internete girerek sevdiğinin derhal araması için yakarış var mı diye bir bakayım dedim. Sonrasında benim şeklinde kişilerim medyun ismail beyle görüştüklerini fark ettim ve ben de araştırmamı birazcık daha derinlere doğru kaydırdım. Medyum ismail beye ilişkin olan resmi numara 05449174917 idi. Ben de derhal düşünmeden kendisini aradım. Daha ilk aramamda ulaşmış olduğuma da ek olarak fazlaca sevindim.
Barıştık ve aramız fazlaca iyi
Bu görüşmelerin menfi neticelerini fazlaca kısa süre içinde aldım. Derhal sevdiğimle görüştüm bundan dolayı beni kendiliğinden aradı. Şu demek oluyor ki yakarış haricinde ve medyum ismail beyle görüşmek haricinde herhangi bir şey yapmadan ben sorunumu çözmüş oldum, ümit ederim siz de bu şekilde halledebilirsiniz problemlerinizi.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası