Sevdiğinin hemen araması için dua

Bir kavga sonucunda adam dostum beni bırakıp gitti ve telefonlarıma da kesinlikle yanıt vermedi. Özür diledim, ileti attım, sesli ileti bıraktım hatta mektup bile yazdım fakat o denli inatçı oldu ki bana asla geri dönüş yapmadı. Resmen beni unutmuş yada asla olmamışım şeklinde davranıyordu ve ben de bunu hak etmediğimi düşünüyordum. Tamam hatalıydım fakat hatamı telafi etmeme dahi müsaade etmediği için de aramızı düzeltemiyordum. var mı diye internete girip araştırma yaptım. Bir ihtimal bu sayede beni arar da konuşabiliriz diye umuyordum. Her neyse ki yakarma hakkında oldukça informasyon vardı.
Medyum ismail bey duayı etkili hale getirdi
Kısaca bu yakarma gerçekte var fakat hangi duanın bulunduğunu bilemiyor insan. Bu aşamada internetteki bulduğum isim medyum ismail oldu. Hepimiz o kişiyle görüşmüştü. Ben de görüşmeye karar verdim zira gözüm artık hiçbir şey görmüyordu. Tek bildiğim sevgilimle konuşmak istediğim ve onu ne kadar sevdiğimi söylemek istediğimdi. Medyum ismail beyi 05449174917’ten aradım ve netice da mükemmel oldu doğal olarak ki.
Derhal beni aradı
İnanılmaz şekilde medyum ismail beyin etkili yakarma önerisi ve yöntemi ile sevgilim beni aradı. Hatta bu görüşmeden iki gün sonrasında aradı ki ben hakkaten gözlerime inanamadım. Ona bu görüşmeyi anlatmadım fakat sonucun bu kadar iyi bulunduğunu görünce size bu yorumu bırakıp örnek olmasını istedim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası