Sevdiğinin Seni Beğenmesi için Büyü

Genel olarak ve kişiye hususi olarak kendini beğendirme sevdirme çekicilik için meydana getirilen etkili büyülerdir. Dualar ile de hazırlanan kendini beğendirme şirinlik işlemleri bulunur. Şahıs hoşlanılmış olduğu hanım yada erkekler tarafınca ilgi görememesi beğenilmemesi durumunda onları etkileyebilmek ve kendini beğendirebilmek için:
Kişiye yere çizilen büyükçe bir çemberin çevresinde .. tur attırılırken her tur esnasında ..’er kez “ya sübhan, ya sultan, ya rahman diye mırıldanıp her iki yöne doğru üflenir. Arkasından şahıs çemberin içine oturduktan sonrasında kısa bir sure okunarak, Tanrı’a kişinin durumuna destek olması için yakarış edilir ve duanın sonunda daha evvelinde okunup üflenmiş olan bir bardak su içirilir. Ertesi gün şahıs ulaştığında yüzü kıbleye doğru döndürülerek 3 kez tekrarlanması tembihlenerek “ya rahman, ya şafi, ya kafi” dedirtildikten sonrasında birer damla okunmuş sure yüzüne doğru fırlatılır. Netice olarak işlem doğru yapıldığında birkaç gün içersinde tesirini gösterecektir.

YouTube video

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası