Sevdiğinin seni özlemesi için dua

Merhabalar, ben genç bir bayanım ve sizlerle bir mevzuda yaşadıklarımı paylaşacağım. Bir ihtimal burada okuduklarınız oldukça büyük bir sorunmuş benzer biçimde gelmeyebilir fakat benim için öyleydi. Neticede her insanın problemi kendisince büyük ve önemlidir. Sevdiğim biri var ve iki senedir görüşüyoruz. İş sebebiyle sık sık ayrı kalıyoruz. İlk başlangıçta beni oldukça özlerdi ve gittiği yerden her gün saatlerce arayarak benimle konuşurdu. Sık sık da özlediğini dile getirirdi. Sonradan bu durum azaldı kısaca daha azca aramaya başladı ve özlediğini de pek söylemiyordu. Ben de bu bu şekilde giderse ilişkimiz bitebilir diye kaygı edip sevdiğinin seni özlemesi için yakarış etmeye karar verdim.
İnternette araştırdım ve güzel sonuçlar aldım
Doğal olarak ki bu yakarış ile ilgili internette araştırma da yaptım ve medyum ismail ile bu sayede tanıştım. Duamın tesiri ve doğal olarak ki ismail beyin yardımları yardımıyla sevgilim beni özlemeye başladı. Oldukca sevdiğini daha çok söylemiş oldu. Hatta gece geç saatlerde bile arayıp özlemini dile getirdi ki ben de doğal olarak ki bu durumdan oldukça memnun kaldım.
Her insana tavsiye ederim
İnternette bu tip yorumlar bulmak bence oldukça kıymetli zira insanoğlu yorumlara bakarak da çözüm bulabiliyorlar. Ben de size medyum ismail ile görüşmenizi tavsiye ederim. Bu sayede sizin de sevdiğiniz şahıs özlemini dile getirebilir diye düşünüyorum. Aramak isteyenler 05449174917’ten ulaşabilirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü