Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua

Evlilik oldukça mukaddes bir şey fakat ille de sevdiğin kişiyle evlenmen gerekiyor aksi halde yaşam zehir olabiliyor. En azından ben etrafımdaki pek oldukça kişiden bunun kanıtını görmüş durumdayım. Sevmediği insanla evlenip de mutlu olanı hemen hemen görmedim. O yüzden ben de sevdiğim kişiyle yuvamı oluşturmak istiyordum fakat bir türlü olmuyordu. Uzun süredir görüştüğüm bir adam dostum vardı fakat evliliğe yanaşmadığı için devamlı onu ikna edecek şeyler hayata geçirmeye çalışıyordum. Doğal olarak ki bu da bir süre sonrasında insanoğlunun umudunu kırıyor ve ciddi anlamda moral bozuyor.
Dualar İşe Yaradı
Baktım kendi başıma bu işin altından kalkamıyorum o vakit da derhal internetten ne yapabileceğime baktım. Aklıma bir yerden duymuş olduğum sevdiğinle evlenmek için yakarış mevzusunda yardım almak geldi. Fakat ille de doğru birini bulmak gerekiyordu ki o sırada karşıma medyum ismail çıktı. Hakikaten oldukça büyük bir şanstı diyebilirim ki okuduğum yorumdaki şahıs kendisinin resmi telefon numarası olan 05449174917’ü de yorumun alt kısmına yazmıştı. Asla tereddüt etmeden aradım.
Artık Evlilik Hazırlığı Yapıyoruz
Bu numarayı arayıp medyum ismail ile görüşmek hayatımı değiştirdi ve o günden sonrasında duanın da tesiri ile sevdiğim insanla ilkin nişanlandık, sonrasında da nikah günümüzü aldık. Yakında düğünümüz var ve ben hakikaten oldukça mutluyum. Dilerim siz de benim kadar mutlu olmuş olursunuz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası