Sevgi duasi denenmiş

Merhabalar ben 30 yaşındayım ve geçen yıl oldukca sevdiğim kör kütük aşık olduğum genç bir hanımefendi yüzünden epey sorun yaşadım. O denli nazlı yetişmişti ki en küçük şeyden kırılıyordu ve aslına bakarsak benim onu sevdiğim kadar o da beni sevmiyordu. Aslen seveceğini biliyordum fakat kaprisleri de oldukca fazla olduğundan ben de ne yapacağımı oldukca kestiremiyordum. Ablam bu duruma epey üzülüyordu ve kızı o da oldukca seviyordu. İkimizin yan yana olması ve evlenmesi için bana bir öneride bulunmuş oldu ve sevgi duası denenmiş yöntemlerden biri olduğundan bunu bizim de ne olursa olsun denememizi önerdi. Ben de derhal kabul ettim bu sebeple onu oldukca seviyordum ve her ne olursa olsun yitirmek de istemiyordum.
ismail beyle görüştük
Ablamın bu konulardaki bilgisi doğal olarak ki benden fazla olduğundan derhal medyum ismail beyi bulmuştu. En güvenilir kişinin o bulunduğunu söylemiş oldu ve birlikte gidip görüştük. Doğal olarak ki ablamın dedikleri doğruydu oldukca itimat verici biriydi ki bununla beraber bu yakarış meselesinde bizlere de oldukca yardımı dokundu. O günden sonrasında aniden her şey aşkla doldu diyebilirim.
Doğru tercih oldukca mühim
Artık karşılıklı sevginin olduğu bir beraberliğim var bu sebeple bunu medyum ismail beye borçluyum. O olmasa bir ihtimal hala beni süründüren sevgilimin peşinden harap olacaktım. Siz de bu tip mevzularda 05449174917’ü arayın ve sevgi duası hakkında detaylı data alın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası