Sevgilim Beni Görmezden Geliyordu

Adam arkadaşımın devamlı beni aldatıyor olması ve bunun yanı sıra günden güne bana karşı olan ilgisinin azalması hayatımı adeta alt üst eder olmuştu. Bunun ne kadar gurur kırıcı bir durum bulunduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Sevgilimin hoppa kişiliğine iyi mi engel olabileceğim mevzusunda hiçbir fikrim yoktu. Bana sırılsıklam âşık olmasından ve gözlerinin benden başka hiçbir kızı görmemesinden başka hiçbir şey istemiyordum. Böylesine yakışıklı, bu kadar varlıklı bir adama yalnızca ben haiz olmalıydım, işte kafamdaki tek fikir tam olarak buydu!
Aradığıma pişman olmadım
Kız arkadaşlarımdan bazıları gizli saklı ilimlere ilgi duyan kişiler. O zamana dek benim büyü şeklinde şeylere ilgim yoktu. Kız dostlarım sevgilini aşık etme büyüsü yaptır deyip duruyorlardı. Medyum ismail ile daha ilkin tanışma fırsatı yakalamış olan bir dostum aracılığı ile hocamızın numarasını aldım. O sıralar sevgilimle iletişimimiz tümüyle kopmuş artık beni aramaz sormaz benimle ilgilenmez olmuştu. Ardında koşmaktan yorulmuştum. Tüm cesaretimi topladım ve hocamızı aradım.
Mutlu bir çiftiz
Beni tüm içtenliğiyle dinleyen hocamız sevgilimi bana âşık etme büyüsünü yapacağını bunun için bazı detayları kendisine vermemi istedi. Görüşmemizin sonrasında gelişen süreçte yaşadıklarıma inanamadım. Önceleri gözü dışarda olan sevgilim tamamıyla kendini bana adar hale gelmiş olup bir tek benimle ilgilenmeye başladı. Eğer siz de birini kendinize âşık etmek istiyorsanız buna en etkili çözüm olarak hocamızı aramalısınız. 05449174917 belirttiğim bu numaradan hocamıza ulaşabilirsiniz dostlar.

Bundan önceki yazımız olan Sabun Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası