Sevgilimi Başkasına Kaptırma Korkum

Okulun en popüler erkeğiyle birlikteydim. Onun benzer biçimde yakışıklı ve varlıklı bir erkekle sevgili olmanın talihli tarafları kadar kabullenilmesi zor taraflarını de yaşıyordum. Kimse aldatılmak istemez. İhanete uğramak hakikaten tanım edilmez bir acı. Fakat aşktan ve hırstan gözü dönmüş biri olarak beni aldatmasına dayanamıyordum. Ne onunla ne de onsuz olamayacak duruma gelmiştim. Bir şeyler değişmeliydi ve sevgilim bir tek bana ilişkin olmalıydı. Tek derdim bir an ilkin bu düşüncemi hayata geçirebilecek bir medyumla irtibata geçebilmekti.
Aradığım Medyumu Buldum
Kendi imkânlarım dâhilinde sevgilimi kendime bağlamayı beceremediğimden dolayı artık büyü yaptırmaktan başka çarem kalmamıştı. Elbet ki bu işlemi işinin ehli olan bir ilim adamına uygulatmam gerekiyordu. Bunun için oldukça derin araştırmalara giriştim. Gece gündüz araştırmalarımın sonunda içime sinen tek şahıs Medyum ismail oldu. Kendisine güvenmemdeki en büyük etken internet sayfasındaki açıklamaları ve insanların yorumlarıydı. Kendisinden başka kimsenin bana yardım edemeyeceğine inancım tamdı bu yüzden 05449174917 nolu numaradan hocayla kontakt kurdum. Ona ne istediğimi açıkça anlattım.
Terk edilme korkusundan kurtuldum
Benim beklentilerimi karşılayacak olan mucize sevgilini kendine bağlama duası oldu. Hocamızın çok büyük emek verme tekniği sonrasında her şey istediğim benzer biçimde olmaya başladı. Adam dostum artık bir tek benimle ilgileniyor, benden başka kimseyi görmüyor. Elbet ben de bu durumun tadını çıkararak, bir tek bana bağlı olan sevgilimle doyasıya aşk yaşıyorum.

Bundan önceki yazımız olan Sevgilim Beni Görmezden Geliyordu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası