Sevgilimin Sözümü Dinlemesi için Dua

Söz dinletmek kendine itaat ettirmek maksatlı meydana getirilen dualardır. Tesirleri bilinir.
Allahümme sellimna ve sellim dinena vela teslüb vatken-nez’i imanena vela tusallit aleyna men la yehafüke vela yerhamna verzukna hayreddünya vel-ahireti inneke ala külli şey’in kadir.
Amirler ve hakimler yanında ihtiyacının tesviye olunmasını ve onların rızalarını almayı murad eden zat Perşembe günü oruç tutup akşam zeytin yada hurma ile iftar edip, namazı da eda ettikten sonrasında … kere Besmele-i Şerife okumalı, uyku galebe edinceye kadar sayısız olarak Besmele-i Şerife okumaya devam edip ertesi Cuma günü sabah namazını müteakipte gene … kere Besmele-i Şerife’yi kıraat etmeli ve sonrasında gül suyunda halledilmiş misk ve safran ile beyaz bir kağıt üstüne … kere Besmele-i Şerife’yi yazıp bu kağıdı öd ağacı yada amber dumanı ile tebcir etmeli, sonrasında bir muşambaya sarıp nüsha benzer biçimde üstünde bulundurmalıdır.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve öteki mevzularla ilgili sorunlarınızı 05449174917 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

YouTube video

Bundan önceki yazımız olan Sözünün Geçkin Olması için Yakarma başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası