SEVGİLİYİ KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN DUA

Ne yaparsam yapayım benimle istediğim kadar ilgilenmeyen, sevgisinden kesinlikle güvenli olmadığım adam gün geldi bana duygusal şekilde evlenme teklif etti. Bu mutluluğu sevgili insan medyum ismail’a borçluyum. Şu anda nişanlım olan beyle birkaç senelik ilişkimiz vardı. Ben onu oldukça seviyordum ve bunu sık sık dile getiriyordum. Sadece kendisini hiçbir vakit bana beni sevdiğini söylemiyordu. Aksine, soğuk, ben aramazsam aramayan bir insandı. Ben de acaba beni sevmiyormu diye endişelere kapılıyordum. Bu duruma oldukça üzülen bir dostum, benim için Medyum ismail ile temasa geçti ve kendisinin 05449174917 numaralı telefonunda buluşma aldı.
Beni Dinledi ve Derdime Derman Oldu:
Medyum ismail sağduyuları son aşama gelişmiş bir insan. Beni büyük bir saygıyla dinledi, o denli ilgili bir insan ki beni canı gönülden dinlediğini anladım. Samimi ve hakikaten çözüm odaklı, kendini danışanın yerine koyan bir insan. Bu da beni oldukça mutlu etti. Derdimi anlattım ve çözünüm sevgiliyi kendine bağlamak için yakarış etmemde bulunduğunu söyledi.
Duam ile Sonuca Ulaştım:
ismail Bey’in bana verdiği duayı anlattığı şekilde yaptım. Hakikaten kendisinin bana destek olacağına inanarak dediklerini yaptım, kısa sürede yararını da gördüm. Hakikaten muhteşem bir netice aldım ve sevdiğim adam birden bire duygusal bir adama dönüştü. Bene ilgisini ve sevgisini her fırsatta gösterdi.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası