Şeytanlar Kötü Kokuları mı Severler?

Şeytanlar fena kokuları severlermi sizlere bu mevzuda bilgiler vereceğiz ; Her ne kadar onlar kendileri fena kokuyor olsalar da, bu durum onların ille dekötü kokuları sevmelerini gerektirmez. Onlardan kimi güvercinler benzer biçimde kokarlar, kimi kükürt benzer biçimde kokar, kimi de kokmaz. Bunlar deneyim kanalıyla tespit ettiklerimiz.

Kimi zaman hastanın hastalığının bir döneminde tüm vücudunun koktuğuna şahit oluruz. Normal olarak ki bazı yiyecekler vücut kokusunu etkilerler, fakat bizim burada kastettiğimiz daha değişik ve hastada devamlı bulunan, tedavi ile beraber hafifleyen, hasta iyileşince ortadan
kalkan bir koku.
Başkası için bağlayıcı olmayan benim kişisel tespitim cinlerin ve şeytanların da insanların sevdikleri kokuları, yiyecekleri ve içecekleri sevdikleridir. Bu yüzden üstünde cin bulunan bir hastanın güzel ve pahalı kokulardan yada buhurlardan hoşlanılmış olduğu görülür. Gene bazı tasavvufçuların, bilhassa de kendilerinin ulvi ruhlar diye adlandırdıkları fakat aslına bakarsak şeytanlardan ibaret olan varlıkların yanlarına geldiği esnada güzel kokulardan hoşlandıklarını görürüz.

Gene, âşık bir cin sebebiyle hastalanmış olanların güzel şeylerden, güzel ve temiz elbiselerden ve hoş kokulardan hoşlanılmış olduğu görülür.
Büyücülerin kullandıkları buhurlarda o şekilde kimilerinin zannettikleri benzer biçimde büyük sırlar yoktur. Yalnız cinler sembollerle, kokularla, ölü kemikleriyle ve hayvan çeşitleriyle muamelede bulunurlar.

Mesela, her buhurun kendine özgü bir kokusu vardır ve her büyüsel işlemde kullanılan bir koku vardır. Ayrılık büyüsü için kullanılan koku ile bağlamak maksadıyla meydana getirilen büyü için kullanılan koku aynı değildir. Kimilerinin söyledikleri benzer biçimde kokular şeytanların gıdaları değildir. Bunlar onlar için anlayacakları bir tür dildir. Onların bizlerden değişik varlıklar olduklarını göz önünde bulundurduğumuzda bu durum bizlere acayip gelmeyecektir.
İnsanların sevdikleri yiyecekleri onlar da severler. Bu durumu dikkatten kaçırmamamız gerekir. Zira üstüne Tanrı‟ın adının anılmadığı her yiyecekte onların da nasibi vardır.

Bundan önceki yazımız olan “CİN”İN YANMASI başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası