SICAKLIK BÜYÜSÜ BOZMA

Isı büyüsü bozma yeterli kişilerin elinde yapılırsa hakikaten etkili bir ritüeldir. Bunun için bazı hazırlıkların yapılması gerekmektedir. Sevdiğiniz adama ya da hanıma, onu sizin elinizden almak için bir başkası tarafınca ısı büyüsü yapılabilir. Bu durumda, eşiniz sizden soğur ve o kişiye yönelir. Siz aranızdaki problemi çözmeye çalışırsınız oysa bunun sebebi bir sihrin yapılmasıdır. Ek olarak, sizin gerçek duygularınız ve düşüncelerinizle, aslına bakarsak beraber olmak istemediğiniz kişiye karşı birden tanım edemediğiniz şekilde bir ısı, bir tesir duymaya başlarsınız. Bunun sebebi de ısı büyüsünün yapılmasıdır.
Isı büyüsü bozma işlemleri:
Isı büyüsü bozma işlemleri, her insanın yapamayacağı hususi ritüellerdir. Bozmak için hususi duaların kısaca mukaddes kitabımızın surelerinin okunması gerekmektedir. Rad suresi, Tarık suresi benzer biçimde duaların okunması, bunların kafi sayıda ve şekilde okunması lazımdır. Dinsel tören ise büyü meydana getirilen kişiye, durumuna nazaran değişmektedir. Bundan dolayı, işlemlerin yapılması için Medyum ismail benzer biçimde güvenilir,imanlı bir kişiden yardım almak gerekmektedir.
Isı büyüsü bozma işlemlerini Medyum ismail başarı göstermiş ile gerçekleştirir:
Isı büyüsü bozma ritüeli hepimiz tarafınca yapılamaz. Bundan dolayı bağlama büyüsü etkilidir ve sadece kabiliyetleri üst düzey olan zatlar bozabilir. Bu aşamada kesinlikle ülkemizin her yerinden ulaşacağınız şahıs Medyum ismail olmalıdır. Size hem yüzyüze hem de telefon ile destek olacaktır. Süre geçirmeden 05449174917 numaralı telefon ile aramanızı yaparak kendisinin derdinize derman olmasını sağlayabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü