Sıcaklık büyüsü bozma eşimden ayrılmamı sağladı

Daha ilkin eşimin başka hanımlarla ilişkisi olduğundan ona büyü yaptırıp evime bağlamıştım fakat zaman içinde ne yazık ki aramızdaki problemler başka yerlerden patlak verdi ve ben ondan ayrılmak istedim sadece yaptırdığım büyü başıma bela olmuştu. Ben de ısı büyüsü bozma mevzusunda kesinlikle bir medyumdan yardım almaya karar verdim zira bu büyü bozdurmazsam eşimden ayrılamayacağını anladım. Daha ilkin bu büyü yaptırırken boşanacağım aklıma gelmemişti o nedenle yeniden o sihrin bozulması gerekiyordu ki ben de kendi yoluma sıhhatli ve muntazam bir halde devam edeyim.
Aynı şekilde bozulmasını sağladım
Doğal ki ısı büyüsü bozma mevzusunda da bir medyuma ihtiyacım vardı zira daha ilkin de bu büyük bir başka hocaya yaptırmıştım fakat o kişiye şu anda ulaşılamıyor aldım bunun kadar güvenilir ve iyi bir insanı bulmakta hakikaten fazlaca zordu. Doğal ki ısı büyüsü bozma mevzusunda da bir medyuma ihtiyacım vardı zira daha ilkin de bu büyüyü bir başka hocaya yaptırmıştım fakat o kişiye şu anda ulaşılamıyordum ve onun kadar güvenilir ve iyi bir insanı bulmakta ve hakikaten fazlaca zordu. Tesadüfen kuzenimin anası bana Medyum ismail Bey ile bir hastalığı sebebiyle görüştüğünü söylemiş oldu. Ben de derhal kendisini telefon numarası 05449174917’i alarak ondan yardım istedim.
Sorunumu Çözdüm
Isı büyüsü bozma mevzusunda Medyum ismail bana destek olmasaydı eğer seneler ilkin yaptırdığımı büyü yüzünden şu an hala kocamla işkence şeklinde bir evlilik sürdürüyor alacaktım. Artık her şey istediğim hale geldi ve ben de fazlaca mutluyum.

Bundan önceki yazımız olan Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptığım hatayı telafi etti başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası