Sıcaklık büyüsü bozma ile huzurumu bozmuşlardı

Evlendiğim kişinin ailesi hiçbir süre beni istemedi ve daima karşımıza bir sürü mesele çıkardı. Evlendiğimiz günden beri onlarla uğraşmaktan neredeyse doğru muntazam bigün geçirdiğini söyleyemeyeceğim. Devamlı olarak arkamdan konuşuyorlardı ve eşime karşı da beni dolduruyorlardı aynısını da eşime yapıyorlardı. Doğal bu durum artık içinden çıkılmaz bir hal aldı şu sebeple eşim artık ailesine karşı gelmiyordu ve onları aşırı derecede bağlıydı. Bir de son zamanlarda bana karşı soğuk davranmaya başlayınca ben de bana karşı bir büyü yapıldığını düşündüm ve bu yüzden ısı büyüsü bozma mevzusu ile ilgili araştırma yaptım.
Eşimle yeniden sevgili gibiyiz
Aklımdaki şey eşimin ailesi tarafınca bana bu şekilde bir büyü yapılmış olmasıydı o nedenle araştırmaların çoğu zaman ısı büyüsü bozma mevzusu üstüne yoğunlaşıyordu. Bu mevzuları hakkında doğal ki fazlaca bilgisi olan bir insan olmadığım için okuyarak sadece bir şeyler öğrenebildim. İnternette medyum ismail Bey’in 05449174917 nolu telefon numarasını rastladım. Kendisine ilkin aramakta zorlandım fakat sonradan en doğru sonucu bu bulunduğunu anladım.
Ona rastladığım için şanslıyım
Isı büyüsü bozma mevzusu ile ilgili aramış olduğu medyum ismail Bey bana o denli fazlaca destek oldu ki hakikaten de bana büyü yapılmıştır ve bu büyüyü bozdu. Eşimin ailesi ne yazık ki bizim mutluluğunuzu çekemiyordu fakat artık ben medyum ismail Bey yardımıyla ailemi de eşimi de onlardan koruyorum. Her şey fazlaca daha güzel ve iyi bir hal aldı.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası