Şifa veren medyum hakkında genel bilgiler bu yazımızda

Şifa Veren Medyum Kimdir? 

Şifa veren medyum şahıs öteki medyumlardan değişik olarak bir kişinin ruhsal rahatsızlıklarını çözebilen kişidir. Bir şahıs hasta olur ve tabip tabip gezer, sadece bir türlü bu hastalığının çözümü bulamaz. İşte tamda bu aşamada şifa veren medyumlar devreye girmektedir. Şu durum unutulmamalıdır ki bazı hastalıklar vardır fizyolojik olarak bir çözümü bulunmaz. Hasta olan şahıs psikoloğa gider, psikiyatriye gider gene çözümünü bulamaz. Zira bu biçim hastalıklar fizyolojik hastalık olmayıp, tamamen içsel ve ruhsal bir hastalıktır ve çözümü içinde kesinlikle bir şifa verebilen medyuma başvurulmalıdır.

Şifa veren medyumlar çoğu zaman enerji ya da öteki adı ile frekans aleminde ki ruhani varlıkların temiz emelli olanlarından yardım alarak hasta olan kişiyi şifasına kavuşturmaktadır. Öteki medyumlar şeklinde bu medyumlar şifa işlemini büyü ile yapmayıp, muska ile yapmaktadır. Her şifa veren medyumun kendisine özgü destek almış olduğu enerji aleminde ki varlıkları vardır.

Sadece bu varlıkları düzgüsel bir insan göremez. Yalnızca varlıklarını hissedebilir. Bunun sebebi ise düzgüsel bir insanoğlunun üçüncü gözü açık olmadığından kaynaklıdır. Bu biçim enerji varlıklar kendilerini direkt olarak gösteremedikleri için, varlıklarını sadece bazı sesler çıkararak insanlara hissettirmektedir. Bu varlıkların (kuranı kerimde cin diye geçiyor) biz insanoğlu şeklinde iyi olanları olduğu şeklinde kötüleri de vardır. Onlarda hepimiz şeklinde bölgeler, içerler, ürerler, doğarlar, büyürler ve vakti erişince ölürler. Şifa veren medyumlar ise bu varlıkların iyi olanları ile kontakt kurarak, madde aleminde ki ruhsal hastalık çeken insanlara destek olmaktadır.  

Şifa veren medyumPin

Şifa Veren Medyum Ne Yapmaktadır? 

Şifa veren medyumlar, çözümü bulunamayan şizofrenik rahatsızlıklar, ürkü atak hastalıkları, bipolar bozukluk ya da enerji aleminde ki habis niyetli (fena niyetli) varlıkların insana musallatı şeklinde birçok ruhsal rahatsızlığı çözebilen kişilerdir. Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımıza tam detayına girmeden şifa veren medyumların musallatı olan hastalara karşı iyi mi şifa verdiğinden bahsetmeye çalışacağız. Sadece şu durumu da unutmamalısınız ki bu biçim işlemleri asla data sahibi değilseniz ya da sizin de enerji aleminden kontakt kurduğunuz iyi niyetli ruhani varlıklarınız yok ise tek başınıza uygulamaya yeltenmemelisiniz. Yoksa hem size karşı istenmeyen sonuçlar çıkacağı şeklinde, hem de şifa işlemini uygulayacağınız kişiye de istemeyen sonuçların patlamasına sebebiyet verebilirsiniz.

Şifa veren medyum şahıs, musallat halinde olan kişiye karşı ya da büyü meydana getirilen kişiye karşı yardım edebilmek için ilk olarak o kişinin anne adı, fotoğrafı, doğum zamanı, kişinin saç teli, kişinin kişisel eşyası şeklinde bir ekip data ve materyalleri edinmesi gerekmektedir. İlk olarak kişiden alınan bilgiler temiz bir beyaz kefen parçası üstüne işlenir. İkinci olarak şifa işlemi yapılacak olan kişiye ilişik kişisel fotoğrafı üstüne hususi şifa verecek tılsımların okunduğu su içinde bigün bekletilir ve aynı suyun temiz hali de bir köşeye koyulur. Üçüncü olarak fotoğraf su içinden öteki gün çıkarılır ve kurumaya bırakılır.

Fotoğraf kuruduktan sonrasında ise gene beyaz kefen üstüne işlenmiş olan bilgiler kişinin fotoğrafının arka kısmı ya10 da ön kısmına de işlenir. Sadece bu kez fotoğraf üstüne şifa için bazı dinsel tören simgelerde çizilir. Son olarak ise kişinin fotoğrafı, kişinin saç teli ve kişiden alınan kişisel eşyası beyaz kefen parçasının içine sıkıca sarılarak, kişinin hanesinin bodrum kısmına gömülür. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Temiz hali ayrılan sudan ise şifa bulmaya çabalayan şahıs her gün yiyecek sonrası üç öğün şeklinde tüketmelidir. Şifa için yapılmış olan bu işlem şifa veren medyumlar içinde en sağlamı olup, minimum 12 gün içinde tesirini gösterip, maksimum 21 gün içinde de şahıs eski haline kavuşabilmektedir. 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası