Sıkıntı ve Beladan Kurtulma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsan yaşamı o denli garip bir serüvenden oluşur ki iyisi ile kötüsü ile oldukca sayıda duygu ve davranış biçimi ortaya çıkar ve bu durumlar yaşamın akışını etkisinde bırakır. Rahat, mutlu ve rahat bir yaşam için savaşım eden insanların bu yaşamı sağlama noktasında kötülüklerden ve beladan uzak durmaları da önemliyken, kimi süre ise düşmanlar içinde söz mevzusu kötülüklerin artırılması istenebilir. Bilhassa de birbirini sevmeyen ya da birbirine zarar vermek isteyen kişilerin bu yollara başvurdukları, değişik teknikler ile birbirlerini örselemeye çalıştıklarına tanık olunur. İşte bu teknik ve yöntemler içinde bulunan büyüler de büyü türleri ile yaşam bulurlar. Çeşitli büyülerin bir halde yaşam geçirilmesi esnasında fena niyetli büyüler de öne çıkar ve bela büyüsü en popüler fena niyetli büyülerden biri olarak yaptırılır. Hedef kişinin yaşamı bu sayede kabusa döner ve amaç gerçekleşir.
Belanın noksan olmadığı bir yaşam için bu büyü türüne başvuran medyumlar insanlardan gelen talep üstüne söz mevzusu uygulamayı yaparlar. İşte bu yüzden de bela büyüsünün hem popüler olması hem de zamanı bir durumunun bulunması gözlemlenebilir. Kişiler söz mevzusu durumların iyi mi ve ne şekilde gerçekleşeceğini bilirler. Bundan kaynaklı olarak da bela büyülerini tercih ederler. Daha oldukca düşmanlara, fena kişilere ve değişik tipteki gruplara yapılabilen bela büyüsü ile en net, en keskin ve en doğru sonuçlar alınır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası