Sirke Büyüsü

Bekar bir bayanım ve bir süredir birlikte olduğum biri var. İyi anlaşıyoruz fakat bir türlü evlenemiyoruz zira ailesi beni istemiyor ve bu mevzuda ciddi bir baskı yapıyorlar. Yaşımız genç olduğundan birazcık daha bekleme sonucu aldık sadece ailesinin tavrı değişmeyecek benzer biçimde görünüyordu. Sonrasında bana ailesinin sirke büyüsü yaptırdığını öğrendim. Beni fazlaca seven bir akrabaları bunu söylediğinde resmen beynimden vurulmuşa döndüm ve derhal bu büyüyü bozdurmak için harekete geçtim. Akrabalarım de ben de dört bir koldan arayışa girdik ve medyum ismail ile görüştük.
Sihrin Tesirleri Tamamen Ortadan Kalktı
Ailesinin yaptırdığı bu büyü sebebiyle sevgilimle aramızda sıkıntılar da oluşmaya başlamıştı. Doğal olarak ben asla bozuntuya vermedim ve ona da bir şey demedim. Medyum ismail bana o denli iyi davrandı ve büyüyü o denli kısa sürede çözdü ki bu problemler da kendiliğinden ortadan kalktı. Ondan sonra da onun ailesinin beni sevmesi, istemesi için güzel bir büyü yapmış oldu. Şimdi hem sevgilimle, hem de ailesiyle aram oldukça iyi hatta kısa sürede istemeye gelecekler. Olan bitene hala inanamıyorum fakat itiraf edeyim ki fazlaca korkmuştum ve onu kaybedeceğimi düşünmüştüm.
Her Derde Ilaç Oluyor
Benim sıkıntım dışına ailemin de bazı problemleri vardı o mevzuda da kendisi bizlere epeyce yardım etti. Kısaca tek bir mevzuyla sınırı olan değil. Her derde ilaç oluyor. Aramak isteyenler 05449174917’ten kendisine ulaşabilirler.

Bundan önceki yazımız olan Isı Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası