Soğutma Büyüsü

Devam eden bir ilişki veyahut saplantılı aşk meselelerinde birebir tesir eden ve daima bu meselelerde tercih edilen bir büyü olan soğutma büyüsü nedir diye merak edenlere açıkça bir anlatımda bulunmak istiyoruz. Bu büyü süreğen ilişkilerde kişiler arasına buz benzer biçimde bir mesafe koyan ve ilişkiyi ansızın bitiren bir büyüdür. Çoğu zaman çiftler arası ilişkileri bitirmek adına meydana getirilen bir büyüdür fakat sıkça kullanılan bir başka mevzusu ise, gene ilişkide bir tarafın karşı tarafı kendinden soğutmak ve ondan kurtulmak şeklinde olabilir. Ters giden durumlarda yada düşünce değişimlerinde ise büyü kolayca bozulabilir.
Iyi mi Yapılır?
Soğutma büyüsü oldukça kolay uygulaması olan bir büyüdür. Fakat ilk olarak bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin detaylı bir araştırma yapmış olup, deneyimli bir medyum ile emek harcamaları gerekir. Bu mevzuda da devreye derhal Medyum ismail girmektedir. Tüm hünerlerini sizi doygunluk etmek adına kullanacak olan Medyum ismail istediğiniz her büyüyü kolaylıkla size elde edecektir.
Nedir?
İnsanların çoğu zaman karşı tarafı içsel bir tesir altına almak amacıyla yaptırdığı bu büyü oldukça kolay aşamalara haizdir. Arzu ettiğiniz bir ilişkiyi istediğiniz aniden sonlandırabilmek sizin elinizde artık. Soğutma büyüsü iyi mi yapılır adına birkaç araştırma yaptıysanız eğer Medyum ismail’ın bu mevzuda en iyi bulunduğunu da çözümlemişsinizdir. O halde vakit harcamadan 05449174917 numaralı telefonu arayın.

Bundan önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası