Soğutma Büyüsü Duası

Iyi mi ki beş parmağımızın beşi de bir değil ise insanların enerji ve ruhsal güçleri de değişik değişik olmaktadır. Üstelik hangi insanda iyi mi bir zafiyet ya da kuvvetli yan olduğu net değildir. Her insan karakterine gore bir duruma haizdir ve bu seviyede hareket etmektedir. Dirayet de mühim bir karakter unsurudur ve kişinin iradesi ile de direkt bir bağları bulunur. Fakat bazı insanoğlu bu mevzuda birazcık daha noksan hissedebilirler.. Bu kişilerin dirayetini çoğaltmak ve daha iyi bir yaşam yaşaması için ona fırsatlar sunmak da bazı şekillerde mümkündür. Büyüler her mevzuda olduğu benzer biçimde bu mevzuda da insanların imdadına yetişirler. Zaman içinde dirayeti düşen ya da doğuştan itibaren iradesi ve dirayeti zayıf olan kişiler öne çıkabilir. Aşk ve Bağlama Büyüsü pek bilinmeyen sadece tesiri oldukca keskin olan bir büyü türü olarak medyumlar tarafınca icra edilir.
Dileyen her insanın bu büyüden istifade etmesi mümkün iken, bununla beraber kişiler kendileri ya da sevdikleri için bu büyüyü medyumlarından isteyebilirler. Büyü yapılırken medyum okuyacağı dualar ve kullanacağı hususi niyet sözlerini sırasıyla sarf eder. Bununla birlikte kişiye ilişkin hususi bir eşya da meta niyeti ile kullanılabilir. Bu aşamada ise sihrin tesirinin başladığı söylenebilir. Şu sebeple yapıldığı ilk andan itibaren sihrin tesir alanı geniş ve keskindir. Şahıs de kendini mükemmel hisseder ve çeşitli ortamlarda değişik durumlar altında etkilenmiş olarak davranabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası