Soğutma Büyüsü Yaptırma Nedenleri | Medyum Hocanız

Soğutma Büyüsü Yaptırma NedenleriPin

Soğutma Büyüsü Yaptırma Sebepleri

Soğutma büyüsü yaptırma sebepleri, evli çiftleri yada gönül ilişkisi bulunan sevgilileri birbirinden soğutarak ayırmaktır. Çoğunlukla aileler evlatlarının uygun olmayan biriyle beraber bulunduğunu düşünerek soğutma büyüsü yaptırmaktadırlar. Sadece yuva yıkmak vebal altına girmektir. Maalesef bazı anne ve babalar gelinlerini yada damatlarını kendi evlatlarından ayırmak için bu büyüyü tercih etmektedir.

Ailelerin haricinde kıskançlık sebebiyle sevgililer eski sevgilisi için yada eşler eski eşlerinin başka birine ilgi duymaması için soğutma büyüsü yaptırabilmektedir. Bu tip büyülere karşı önlemli olmak gerekir.

Soğutma büyüsü ve nazara karşı en fazla önlemli olması ihtiyaç duyulan dönem, birlikteliğin başladığı ilk zamanlardır. Her ilişki her evlilik ilk yıl çeşitli çekince ve tehditler içerisindedir. Bu tehditler kendi öz ailelerinden yada eski sevgililerinden gelebilir. Kararlılıkla sevdiğiniz kişiyle yola devam etmek için 3. şahıslara asla inanmamak ve ilişkiniz hakkında yorum yaptırmamak gerekir.

 

PinSoğutma Büyüsü Niçin Yaptırılır?

Soğutma büyüsü kara büyü sınıfına giren bir büyü çeşididir. Ak büyü yaptırmak hem kendine hem çevreye yarar sağlarken kara Büyü yaptırmak kendine de çevreye de yaptıran kişiye de zarar sağlamaktadır. Medyumların yaptırmayı tavsiye etmiş olduğu büyüler yararlı büyüler olan ak büyülerdir.

Soğutma büyüsü yaptırma sebepleri, çekememezlik kıskançlık ve fena niyettir. Bazı kişiler kendisinin haricinde mutlu olan kişileri kıskanırlar ve onların da mutsuz olmasını istedikleri için bu tipi yollara başvururlar.

Yapıldığını fark ettiğiniz süre bu sihrin uzman şahıs tarafınca imha edilmesi gerekir. Evinizde bir muska yada büyü bulursanız bunun çöpe atılması sonucu değiştirmez. Sihrin tersine çevrilmesi için çeşitleri ritüeller eşliğinde yok edilmesi gerekir. Sadece bu şekilde etkisiz hale getirilir.

 

Soğutma Büyüsü Yapıldığı Iyi mi Anlaşılır- Soğutma Büyüsü Emareleri

Evde sebepsiz yere gerginlikler, durduk yere çıkan çatışmalar yada küçücük nedenlerden büyüyen kavgalar var ise soğutma büyüsü yapılmış olabileceğini gösterir. Bunun haricinde bitkinlik halsizlik bitkinlik yada durduk yere baş dönmesi ve baş ağrıları yaşanabilir. Tüm faktörler soğutma büyüsü belirtileridir ve soğutma büyüsü yapıldığının göstergesi olarak şüphelenebilir.

Soğutma büyüsü yaptırma sebepleri içinde en temel unsur birbirini seven ve gönül ilişkisi içinde bulunan iki şahıs birbirinden soğutmak birbirlerine düşman etmek ve ayırmaktır.

 

 

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası