Soğutma Büyüsü Yaptırma

Eski nişanlım ile hareketlerini beğenmediğim için ayrılmıştım sadece bir türlü peşimi bırakmıyordu nereye gitsem arkamda rastlıyordum artık hayatımı iyiden iyiye etkilemeye başlamıştı. Onu bu huyundan vazgeçirmek için her şeyi söyledim fakat belli bir sonuca ulaşamadım son olarak çarem soğutma büyüsü yaptırmak olacaktı bunu kendi istedi.
Hocama Rastladığım İçin Şanslıydım
İnternette ismail Hocamıza rastladım derhal 05449174917 numaraları telefondan arayarak iletişime geçtim bir şeylerin değişeceğini biliyorum o his içime doğmuştu. Hayatımı oluşturmak artık onun olmadığı onu görmediğim bir yerde yoluma bakmak istiyordum bunun için soğutma büyüsü nedir diye sorup soruşturdum benim tek çıkar yolum bu olacaktı.
Her şeyi değiştirecek hocam lüzumlu tüm talimatları bana vermişti ortalama yedi gün sonrasında gördüğüm günler azalmaya başlamıştı her gün görmüyordum karşıma olur olmadık yerde de çıkmıyordu sanırım bir şeyler değişiyordu. Birine âşık olmuştum sadece eski nişanlımdan o denli oldukça korkuyordum ki soğutma büyüsü iyi mi yapılır etkisine bakmaya başladım. Aslına bakarsan tahmin ettiğimden de kısa bir vakit içinde elini tutmaya karar verdiğim insan ile gönlümce gezip dolaşıyor istediğimi de yapıyordum. Zira karşıma çıkıp beni sıkan, her gün telefonla arayıp rahatsız eden kimse yoktu kurtulmuştum ve bu oldukça kolay olmuştu şimdi benimle aynı sorunları yaşayan her insana hocamı tavsiye ediyorum sizler de hayatınızı değiştirebilirsiniz. Ek olarak buraya tıklayarak soğutma muskaları hakkında yazıyı da okuyabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası