Soğutma Duası

Sıkıntılı zamanlarınızda gerekseme duyacağınız dualar içinde yer alanlardan biri de soğutma duası olarak karşınıza çıkmaktadır.

Bu yakarış kişileri birbirinden ayırma duası olarak da bilinmektedir. Kimi zaman istediklerimizi elde etmede zorlandığımız olur. Bu durumu aşmak için kendimize bir destek ararız. Bir tek aşık olmak değil, iki kişinin arasını açmak, sevgilileri ayırmak, dostlukları bozmak, iyi anlaşanları koparmak şeklinde pek oldukça durumda bu duanın gücünden faydalanılmaktadır.

Eşleri birbirinden ayırma duası iyi mi yapılır?

İki kişinin arasını soğutmak için yakarış yaptırmak isteyenler bunun sonucunda amaçlarına ulaşabilmektedir. Tesiri büyük bu yakarış iki kişiyi ayırma duası denenmiş olarak da ihtiyaca cevap verebilmektedir. Sizi rahatsız eden kişiler etrafınızdan tamamlanmamış kalmıyor mu? Sizin bu hastalık durumları ile karşı karşıya kalmanız ile dünyevi işlerinizi erteliyor ya da çıkmaza mı sokuyorsunuz? O halde zaman kaybetmeden hayallerinize giden soğutma işlemlerinizi gerçekleştirebilme adına medyum ismail Hoca ile tanışma imkanı yakalamaya bakmalısınız. Şüphesiz tesirini kısa zamanda alarak memnun kalacağınız bu yakarış sevmediğiniz kişiyi sizden uzaklaştırmak ya da sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaştırılması amacıyla yaptırılabilmektedir. Her duruma ayak uydurabilen bu yakarış kişilerin ihtiyacı ve işlerine paralel işe yarar konuma gelmiş olarak hayatınıza olumluluk katabilecektir.

Uzaklaştırma duası nedir?

Kimi zaman sevenleri kimi zaman karı kocayı kimi zaman iki iyi arkadaşı kimi zamansa dostlarınızı sizden koparabilen bu kuvvetli yakarış iki kişiyi soğutma duası olarak çoğunlukla başvurulmaktadır. Bu iki kişiyi soğutmak amacıyla faydalanılan dualar kimi zaman içinde bağımlı aşama aşık olanlar ya da tutkulu sevenlerin faydalanmış olduğu dualar içinde da yer alabilmektedir. Mecnun misali oldukça şehvetli bir aşka tutkunsanız ve kendinizi bu aşksız yapamayacak kadar kuvvetsiz hissediyorsanız hayatınızı anlamlandıracak sevdiceğinize kavuşma yolunda bu duanın gücünden faydalanabilirsiniz. Evli bir adama tutkun olanlar bile sevdikleri uğruna açıkçası koca ile karıyı ayırma duası tercihiyle hayatlarını güzelleştirebilmektedirler. İşlerinizi tersine döndürecek kadar tutkun olduysanız ve vazgeçemediğiniz bir adam ya da hanım için karı kocalık ilişkilerini bozabilecek bu duadan yarar görebilirsiniz.

İki kişinin arasını bozmada son aşama etkin görevi olan bu duayı ismail Hoca rehberliğinde okutarak yarar sağlayabilirsiniz. ismail Hocaya güvenebilir onun ilim gücüyle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hayatınız adına anlamlı bir değişiklik yakalamada etkili olabilecek bu yakarış için 05449174917 numaralı hattı hafızalarınıza kazıyabilirsiniz. [email protected] hesabından da yarar görebileceğiniz bu etkili duaya bir an ilkin ismail Hoca rehberliğinde ulaşabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı engelleri kaldırmanın mümkün olduğu, ismail Hoca ile birbirinden uzaklaştırılmak istenenlerin uzaklaştığı ve soğutma işlemlerinde soğutma duasının tesirini görenlerin olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Hayatınızı yoluna sokacak olan bu duayı hayatınızdaki mühim insanları yanı başınızdan görme hayaliyle istiyor olabilirsiniz. O süre zaman kaybetmeden sayın Medyum ismail Hoca’ya yetişme gayretinde bulunmayı denemelisiniz.

Bundan önceki yazımız olan Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Yakarış başlıklı makalemizde eşimin bana düşkün olması için yakarış, kocamı kendime iyi mi bağlarım ve kocanın karısına düşkün olması için okunan yakarış hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası