Soğutmak için Etkili Büyü Yapımı

Size yakın olmasını istemediğiniz şahıs yada kişilerin uzak durması, sizden soğuyarak uzaklaşması içindir. Günümüzde karşısındaki insanı saplantı haline getirmiş, baskıcı, inatçı ve bir türlü caymak bilmeyen söz anlamaz insanoğlu kişilerle karşılaşabiliyoruz. Dolayısı ile bu uygulama da bu insanların sizden uzak durmasını ısısının düşmesini sağlamak için hazırlanmış olur. Değişik bir yöntem olarak isterseniz aşağıdaki soğutma dualarından olan kerimesini okuma yaparak niyet edebilirsiniz. Yakarma şöyledir:“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cubni ve’l-buhli ve’l hemmi ve azâbi’l-kabri. Allâhümme âti nefsî takvâhâ ve zekkihâ ente hayru men zekkâhâ ente veliyyühâ ve mevlâhâ. Allâhümme innî eûzü bike min ilmin lâ yenfe’u ve min kalbin lâ yahşe’u ve min nefsin lâ teşba’u ve min da’vetin lâ yüstecâbu lehâ”.
Ek olarak; ustalaşmış destek alarak mesele ve sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için, Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve öteki mevzularla ilgili sorunlarınızı 05449174917 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

YouTube video

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası