Söz Dinlemeyen Eş için Dua

Karı koca içinde olan olumsuzluklar neticesinde bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabiliyor. Bunların olmaması eşlerin birbirine karşı kibar anlayışlı ve nazik olmaları hedef alınarak isteklerinizi yaptırmak mahiyetinde dualar bununmaktadır. Bir türlü söz dinlemeyen eve geç gelen yada sorumluluklarını yerine getirmeyen eş için söz dinletme duaları çoktur. Ilk olarak niyetimizi bu yönde yapmış olup inandıktan sonrasında vermiş olduğumuz tertipleri uygulayın. Eğer ustalaşmış bir desteğe ihtiyacınız var ise işinin ehli kimseleri bulup onlardan sizin bu durumunuza vesile olmaları için yardım talep etmeniz gerekebilir.
El-Müheymin adı şerifini şu zikrine mulazemet ve müdavemet gösteren hiç kimseye doğrusu arasını kesmeden devam eden kişiye Cenab-ı Vacibü’l- Vücud Hazretleri kaffe-i nasın, tüm insanların kalbini müsahhar kılar., (kaffe-i nasın kalpleri o hiç kimseye etki edilmiş, bağlanmış söz dinler olur) o şahıs muradına vasıl olur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası