Terk Eden Sevdiğimi Geri Getirmek İstiyorum

Mutlu ve mesut hayatınızda her şey yolundaymış benzer biçimde gözükürken birden bire insanı üzen ayrılıkların olması durumunda terk eden ya da giden kimsenin size gelmesi hedef alınarak hazırlanan bir uygulamadır. Bu kişinin size geri dönmesi, istenilen aşk ve muhabbetin yine olması için uğraş verilir. Bunun haricinde etkili dualar yardımıyla bu yönde niyet edilerek okuma yapılabilmektedir. Bu dualar içinde yer edinen ayet-i kerime şu şekilde okunmaktadır:
“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-hedmi ve eûzü bike mine’t-teraddî ve eûzü bike mine’l-ğarakı ve’l-harakı ve’l-heremi ve eûzü bike en yetehabbetaniye’ş-şeytânü inde’l-mevti ve eûzü bike en emûte fî sebîlike müdbiran ve eûzü bike en emûte ledîğan”.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve öteki mevzularla ilgili sorunlarınızı 05449174917 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

YouTube video

Bundan önceki yazımız olan Geri Getirme Duası Okunuşu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası