Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Terkeden sevgilinizi iyi mi geri getirebilirsiniz sizlere bu mevzuda bilgiler vereceğiz ; Biberiye, hatırlamayı ve anılmayı temsil eder. Bu nebat, güneşin hakimiyeti altındadır. Çingenelere bakılırsa, biberiye bitkisi Zodiac tesirindeki, koç burçlu olan insanları sembolize eder. O yüzden bu aşk büyüsü, koç burcu insanları etkisinde bırakır.

Biberiye mevsimini nisan ve mayısta bükülen fidan benzer biçimde saplar seçin ve kalp şeklinde olanları birleştirin. O kalbi sıkı bağlamak için sarı kurdele kullanın. Kafanızda, sevdiğiniz kişiyi hayal edin. Bağın daha güçlü titreşimli olması için sevdiğiniz kişinin saç yada giysisinden bir parça ipi de bu kalple birleştirin. Sevdiğiniz şahıs, oğlak burcundansa kalbin üstüne yün ipler de ilave edin.

Biberiye kalbi, bir zarfa koyun ve yastığınızın altına yerleştirin. Uyumadan ilkin niyetinizi dile getirin. Zaman içinde biberiye, yavaş yavaş sararıp solarak kurur. Biberiye kalbi iyice kuruyunca, kalbi ateşte yakın ve onu yaparken aşk ve sevda alevlerini düşünün. Ruhsal tesiri büyük bir büyüdür.

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası