Tırnak büyüsü nedir ? Tırnak büyüsü nasıl yapılır ? Etkileri

Tırnak Büyüsü Nedir? 

Tırnak büyüsü, isminden de belli olduğu suretiyle tırnak ile yapılmaktadır. Bu büyü bağlama büyüsü kategorisinde yer edinen büyü çeşididir. Şu demek oluyor ki bir kişiyi başka bir kişiye ya da kendinize karşı bağlayabilmek için tırnak büyüsü kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü sınıfında en etkili büyü çeşitlerinden birisi olan Tırnak büyüsü uygulanmış olduğu süre bir o denlide kuvvetlidir. Tırnak büyüsü iyi niyetler için kullanılabildiği benzer biçimde fena niyetlide kullanılabilmektedir. Bu sebepten dolayı da tırnak büyüsü hem ak büyü sınıfında yer verilmiştir, hem de kara büyü sınıfında yer verilmiştir.

Tırnak büyüsünün ak büyü sınıfında ki özellikleri birbirlerine küs olan çiftleri geri birleştirmek ya da ayrı düşmüş sevgilileri birbirine bağlamak benzer biçimde iyi emellidir. Kara büyü sınıfında ki özellikleri ise bir kişiyi kendinize ya da bir başkasına aşık ederek, bağlı duruma getirmek ya da daha ilkin aşk güttüğünüz bir kişinin başkası ile evlenmesi sonucu o kişiyi eşinden boşanarak size bağlanması için kullanılması sonucu tırnak büyüsünün kara büyü sınıfını ortaya çıkarmaktadır. Tırnak büyüsü yapımı fazlaca kolay olmasıyla birlikte, bozulması da bir fazlaca zor olsa gerek. Bundan dolayı tırnak büyüsünün bozulabilmesi için sihrin bulunup, yapıldığı ortamda bozulma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir ve bu büyüyü bozabilen medyum ise Müslüman olmak zorundadır.

Tırnak büyüsü eğer yanlış uygulanmış olduğu süre frekans aleminde yaratılmış olan ruhani varlıkların (cinlerin) size aşık olmasına ya da size bağlanmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenden dolayı de kesinlikle tırnak büyüsünü tek başınıza halletmeye kalkışmamalısınız ya da tırnak büyüsünü halletmeye vakıf olmayan bir medyuma yada büyücüye yaptırmamalısınız. 

Tırnak büyüsüPin

Tırnak Büyüsü Iyi mi Yapılmaktadır? 

Yukarıda ki uyarımızı tekrardan burada da belirtmek isteriz ki kesinlikle bu sihrin yapımına hakim olan bir medyumun ya da büyücünün tırnak büyüsünü yapması gerekmektedir. Gelelim tırnak büyüsünün iyi mi yapıldığına. Ilk olarak tırnak büyüsünün belli bir yapım şekli olmayıp, amacına bakılırsa değişkenlik göstermektedir. Eğer ak büyü sınıfında tırnak büyüsünü uygulamak istiyorsanız buna bakılırsa yapımları, kara büyü kategorisinde yapmak istiyorsanız bu duruma bakılırsa uygulamaları bulunmaktadır. Şu demek oluyor ki tek bir “tırnak büyüsü” bulunmamaktadır. Biz ise siz kıymetli okuyanlarımıza bu yazımızda tırnak büyüsünün ak büyü kategorisinde ki bir özelliği olan küs eşleri geri birbirine bağlamak için yapımından bahsetmeye çalışacağız. 

İlk olarak birbirlerine küsmüş, ayrılma aşamasına gelmiş ya da kavga etmiş çiftleri geri birbirine bağlayabilip, barıştırmak için çiftlere ilişik olan ortak fotoğrafları, çiftlerin ortak kullandıkları bir eşyası, çiftlerin anne ve baba adları, çiftlerin doğdukları tarih (gün, ay ve yıl biçiminde), çiftlerden alınması ihtiyaç duyulan tırnak (sihrin daha etkili olabilmesi için yüzük parmaklarının tırnakları olabilir) benzer biçimde bilgilere ve envanterlere haiz olmak gerekmektedir.  İkinci olarak büyüyü uygulayacak medyumun kesinlikle büyü öncesi soğuk suda yıkanması gerekmektedir. Üçüncü olarak ise büyü meydana getirecek medyumun ya da büyücünün tırnak büyüsü için lüzumlu materyalleri, uygulanacak ritüelleri ve tılsımlı sözcükleri büyü öncesi hazır etmesi gerekmektedir.

Dördüncü olarak tırnak büyüsü uygulanacak ortamın kesinlikle sessiz, sakin ve insan yaşantısından uzak bir yer olması gerekmektedir. Beşinci olarak çiftlerin ortak resimlerinin arka kısmına içinde incir ağacı yaprağı ve hurma ağacı yapraklarının külü bulunan siyah renkli bir mürekkep ile çiftlerin yukarıda alınan bilgilerinin eklenmesi gerekmektedir. Altıncı aşamada çiftlerden alınmış olan tırnaklar içine soğan ve sarımsak kabuklarının külleri ile karıştırılmış çam sakızı yardımı ile adamın tırnağı kadının fotoğrafta bulunmuş olduğu bölümün yüz kısmına, kadının tırnağı ise adamın fotoğrafta bulunmuş olduğu bölümün yüz kısmına yapıştırılmalıdır.

Doğal olarak ki tüm bu işlemler uygulanırken büyüyü yapmakta olan kişide tırnak büyüsü için lüzumlu tüm ayin ve tılsımları da uygulamak zorundadır. Son olarak bu fotoğraf çiftlerden alınmış ortak kullandıkları eşya parçası ile beraber beyaz ve temiz bir beze sarıldıktan sonrasında bilhassa eski insanların var olduğu bir mezarlığa gömülmesi gerekmektedir. Tırnak büyüsü böylelikle tamamlanmış olup, büyü tesirini 15 gün sonrasında gösterip, 51 gün içinde de tamamlayabilmektedir.  

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası