Toplu iğne büyüsü eski sevgilime kavuşturdu

Eski sevgilim benden ayrıldıktan sonrasında yeni bir kız dost edinmişti fakat İlginç olan onun kızla çıkmaya başladığı sürede ben onu yine hayatıma geri istemeye başladım. Aslına bakarsak onu seviyordum bizim ayrılığımız tamamen bir direnme uğruna olmuştu. Bu sevgi mevzusunda onu ikna edemedim zira o bunun kıskançlıkla yaptığımı düşünüyordu. Onun da beni hala sevdiğimden inanırım zira aslına bakarsanız devamlı ileti atıp arıyordu Ben de aynı şekilde onu arıyordum ve mesajlaşıyorduk fakat başka bir kızla çıkıyordu. Ona toplu iğne büyüsü yaptırarak tekrardan elde etmek istedim.
Eski sevgilimi istiyordum
Doğal ki bu mevzuda ilk olarak fazlaca informasyon sahibi olduğumu söyleyemem tam tersi fazlaca yakın bir dostum bana daha ilkin bir sevilmiş olduğu insana bağlamak için yaptırdığını söylemişti. Ben de toplu iğne büyüsü yaptırarak eski adam arkadaşımın Hem o kızdan otomobilini hem de bana geri dönmesini isterim ki bunun mümkün olabileceğini de İnanıyordum.
Artık beraberiz
Doğal ki bu mevzularda araştırma yaparken aslına bakarsak işin garip yanı karşıma fazlaca fazla yorumda isim olarak Medyum ismail Bey çıktı. Ben de kendi başıma hareket etmek yerine ismail beyin resmi telefon numarası 05449174917’ü arayarak toplu iğne büyüsü konusunu ona danışmak istedim. Hakkaten bana kalpten ve fazlaca seven bir halde yardım etti. Onun yardımıyla eski adam dostum o kızdan ayrılarak bana geri döndü aslına bakarsanız birbirimizi fazlaca sevdiğimiz için bu büyü de fazlaca güzel tesir etti diyebilirim.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası