Tüm Umutlarımı Yıktı

Evlendikten sonrasında evlilik birliğinin hiçte bana uygun olmadığını fark ettiğimde artık iş işten çoktan geçmişti. İlk başlangıçta coşku verici şeklinde görünen evlilik yaşantısı zaman içinde canımı sıkmaya başladı. Üzerine bir de karımın saçma sapan kıskançlıkları vardı ve bu hakikaten fazlaca bunaltıcıydı. Onu onlarca defa üstüme gelmemesi için, gün içinde beni onlarca defa aramaması için uyarma ediyordum; zira bu biçim davranışların fazlasıyla gereksiz bulunduğunu düşünüyordum. Eşim, kendisinin bana davranılmış olduğu şeklinde davranmamı istiyor, onu kıskanmamı, merak etmemi, devamlı arayıp sormamı arzu ediyordu fakat ben bu şekilde bir adam değildim dolayısıyla eşim için bunlar fazlaca boş beklentilerdi.

Karından Kurtulacaksın Dedi

Süre geçtikçe halen hiçbir şeyin değişmediğini görmek, karımın bana sülük şeklinde yapıştığını sezmek üzerime yük oluyordu. Ondan ayrılmak istiyordum fakat cesaret edip boşanma lafını dile getiremiyordum. Zaman içinde sıkılır, eskisi kadar üzerime düşmez, kıskançlarına son verir diye bekledim fakat hiçbir şey düşündüğüm şeklinde olmadı. Kendimi kafeste hissettikçe gözüm dışarıya kayıyordu. Eve geç gelmelere başlamıştım. Hayatımda günü birlik, tek gecelik hanımefendiler olmaya başladı. Karımdan iyi mi boşanacağımı bilmiyordum. Onu kendimden soğutmak istiyordum fakat bunun iyi mi olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Ta ki bir web sitesinin karşıma çıkacağı güne kadar!

Soyup Soğana Çeviren Medyum

Medyum Deniz adındaki büyücüden karımın benden soğumasına destek olmasını istedim. Belirttiği oranda parayı ödedikten sonrasında karının senden soğuması ayrılması an meselesi dedi. Bende beklemeye başladım. Kim bilir üstünden tam 1 yıl geçmiş olmasına karşın karım benden ne soğudu ne de boşandı. Bu insanoğlunun tam bir yalancı sahtekâr bulunduğunu ve bu kişiye kimsenin kanmaması icap ettiğini belirtmek isterim.

Bundan önceki yazımız olan Düzmece Medyumun Feyk Yalanları başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum hakan ve sahtekar medyum hakan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası