ÜNLÜ HOCA İSİMLERİ

Meşhur hoca adları içinde yer edinen medyum ismail yardımıyla, bana musallat olan, hayatımı cehenneme çeviren eski kocamdan kurtuldum ve artık geleceğe mutlulukla bakıyorum. Medyum ismail’ın öngörüleri ve yardımları ile hayatımın en zor periyodunu kapattım, büyülerden kurtuldum ve şimdi hayata güvenle bakıyorum. Ben 31 yaşlarında, yedi senelik evli ve çocuklu bir bayanım. Eşimden gördüğüm sertlik, sevgisizlik, ilgisizlik artık ondan soğumama niçin oldu. Boşanmak istedim fakat bir türlü buna kendisini ikna edemiyordum. Duaları ve öngörüleri ile bana yol gösterecek bir isim aradım. Şükür ki karşıma medyum ismail çıktı. Tek yapmam ihtiyaç duyulan, 05449174917 numaralı telefondan aramak oldu.

Deva Ararken Medyum ismail ile Derdimden Kurtuldum:

Medyum ismail bana derdimi sorarken bile deva bulacağını hissettim. Benden boşanmak istemeyen, devamlı alkol alan, sinirli, sertlik tatbik eden, bana musallat olan bu insandan kurtulmayı başardım. Bu tarz şeyleri ismail Bey’in inancına, kuvvetli nefesine, bana yol göstermesine borçluyum. Eşimi benden ayırmak için lüzumlu ritüelleri tek tek yapmış oldu.

Kayınvalidemin Büyülerinden de Kurtuldum:

Medyum ismail yardımıyla, kayınvalidemin bana yapmış olduğu uğursuz büyülerden de kurtuldum. Kendisinin yol göstermesi ile üzerimde olan kara bulutların büyülerden bulunduğunu anladım. Aslına bakarsanız nice zamandır bundan şüphelenmekte idim. Bunlardan da kurtulmamı ve dualarla yeni ve parlak bir yol açmamı sağlamış oldu. Kendisine oldukça şey borçluyum. Her insanın bu hususi insandan faydalanmasını isterim.

Bundan önceki yazımız olan TÜRKİYE’DEKİ GERÇEK MEDYUMLAR başlıklı makalemizde türkiyede ki gerçek hocalar ve türkiyede ki gerçek medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası