Unutamadığım Lise Aşkım

Lise yıllarında tanıştığım ve o dönem doludizgin aşk yaşadığım adam dostum vakit ilerledikçe değişmiş ve günden güne bana olan ilgisini dışarıya kaydırmaya başlamıştı. Her ne kadar minik yaşta olsak da ben ilişkimi ciddiye almıştım ve kendimi bir tek ona adamıştım. Nedensiz şekilde terk edildiğim gün, artık tekrar kimseyi sevemeyeceğime emindim. Zira o şekilde de oldu. Terk edilişim üstünden seneler geçmişti fakat ben halen onu unutmamıştım. Kimseyi sevememiş, onlarca defa deneneme karşın kimselerle ciddi anlamda birlikte olamamıştım. 17 yaşımdan 24 yaşıma kadar bir tek onun aşkıyla yanıp kavrulmuş, hayatında başka biri olmasına karşın bana döneceği ve beni seveceği günü beklemiştim.
Hayatımın değişmiş olduğu gün
Bekleyişlerim yanıt vermiyordu. Her defasında onu değişik bir kızla görmek beni öldürüyordu. Bunalıma girdiğim günlerdi. Arkadaşımla beraber internette kendine âşık etme duası arayışındaydık. O esnada medyum ismail’ın resmi sayfasına denk geldik. Denemekten zarar gelmez diye düşündüm. 05449174917 nolu hattı aradım. Hocaya kendimden ve yaşadıklarımdan bahsetmeye başladım. Birine hayatım hakkında böylesine açık bir üslupla konuşmak oldukça garip gelmişti fakat bunu tecrübe etmek zorundaydım.
Seneler sonrasında tekrardan
Şimdi iyi ki de denemişim diyorum. Medyum ismail’ı aradığım o gün kaderimin yazıldığı gündü benim için. Bundan dolayı senelerdir beklediğim adama kavuşmuştum. Şuan da lise aşkımla tekrardan birlikte olmaktayım ve halen yaşadıklarımın bir rüya bulunduğunu sanıyorum. Hayatıma katmış olduğu güzelliklerden dolayı kendisine şükranlarımı iletiyorum.

Bundan önceki yazımız olan Su Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü