Üzerinizdeki Kötü Büyülerin Belirlenmesi

Üzerinizdeki Fena Büyülerin Belirlenmesi

Üzerinizdeki fena büyülerin belirlenmesi hem kişisel hem iş hayatınızı kısacası tüm hayatınızı direkt etkileyen bir olgudur. Zira üzerinizde fena büyüler varken işleriniz pek rast gitmez. Bolluk ve bolluk enerjisi kaybolur ve darlığa düşülür. Gönül ilişkilerinde ilişki çıkışlı yıpratıcı ruhsal durumlar yaşayabilirsiniz. Tüm bunların çaresi bulunur sadece bir de fizyolojik ve ruhsal sağlığımızda bozulmalar başlayabilir. Sıhhat işin içine girince bu durumu düzeltmek için süre ve emek gerekir.

Tüm bunlardan kendimizi arındırarak istediğiniz yaşamı oluşturmak için ilk olarak üzerinizdeki fena büyülerin bozulması gerekir. Ve güzel enerjilerle pozitif enerjilerle dolduğunuz anda tüm büyülerden arındığımız anda yaşantımız fazlaca daha anlamlı ve pozitif yönde ilerlemeye başlayacaktır. Doğal ki fena büyülerin bozulması için ilk olarak üzerinizdeki fena büyülerin belirlenmesi ilk aşamadır.

 

PinÜstünde Büyü Bulunduğunu Iyi mi Anlarsın?

Son zamanlarda sıkça sorulan bir sual da “üzerimizde fena büyü bulunduğunu iyi mi anlarız?” sorusudur. Oldukça isabetli ve yerinde bir sorudur. Zira fena büyü yada öteki bir deyişle Kara Büyü ve size negatif olarak etkileyen tüm enerjiler ve bunların çeşidi, derecesi, yapılış amacı belirlenmelidir ki iyi bozulabilsin.

Üzerinizdeki fena büyülerin belirlenmesi için enerji tespit emek harcaması yapılır. Zira her büyü çeşidi insan ruhu ve fizyolojik bedeni üstünde değişik bir enerji yaratır. Bazı büyüler enerjisel olarak fizyolojik sağlığı, bazıları ruhsal sağlığı, bazıları ise zihinsel sağlığı bozar. Sihrin yapılış amacına bakılırsa kişinin gönül ilişkilerini bozabilir yada iş ilişkilerini de bozabilir.

 

Üstünde Büyü Olan İnsanın Emareleri

Kişinin fizyolojik bedenini kaplayan eterik bedeni yada bazı inanışlarda Aura olarak belirtilen vücudunda delikler, bozulmalar yada hastalıklar oluşur. İlk ilkin bu ruhi bedende başlamış olan bozulmalar, insanoğlunun fizyolojik yapısına sirayet eder ve fizyolojik olarak da hastalıklar adım atar. Uzman biri Medyum kişinin aurasına bakarak üstünde hangi büyüler bulunduğunu tespit eder.

Üstünde büyü olan insanoğlunun emareleri aşağıda maddelenmiştir:

  1. Geçmeyen baş ağrısı (1-2 günlük baş ağrısı normaldir ve büyü olduğu anlamına gelmez. Burada minimum 3-4 gün devam eden, geçmeyen ve geçse bile gene yine eden baş ağrısından bahsedilmektedir)
  2. Devamlı halsizlik ve bitkinlik hissi
  3. Yaşama sevincini yitirme
  4. Yaşamı anlam ifade etmeyen bulma
  5. Gönül ilişkilerinde istikrarsızlık, yine eden ayrılıklar
  6. Ekonomik kayıplar ve bereketin azalması

Üzerinizdeki fena büyülerin belirlenmesi için çeşitli dualar okuyabilir ve uzman bir medyumdan destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası