Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni anlamı

Mahallemizde oturan yaşlı bir teyze vardır ve ilim irfan sahibi bir kimsedir. Kimi zaman onunla dertleşirdim. Hususi hayatımda kimse yoktu fakat birine karşılıksız bir sevgi beslediğimi o da biliyordu. Ben mevzuyu pek açmasam da o ara sıra bana söz dokundurup bir şeyler yapmamı öneriyordu. Ben de ne yapacağımı bilemediğimi söyleyip duruyordum. O sıralarda bana ve elgaytü aleyke mehabbeten minni anlamı ile ilgili şeyler söylemişti ve bu duanın oldukça tesirli olacağını, o kişinin bana olan ilgisini ve sevgisini artırabileceğini söylemiş oldu. Doğal olarak ki bu duayı doğru şekilde okumalı ve uygulamasını yapmalıydım. Bana medyum ismail beyi o önermişti.
Önceleri tereddüt ettim fakat sonrasında aradım
Aslına bakarsak bu yakarma hakkında bir şey bilmiyordum fakat o kadar da çekingen biri olduğum için medyum ismail beyi aramaya da çekinmiştim. Bigün canıma tak ettirecek bir vaka yaşadım ve o gün kararımı verdim. Derhal medyum ismail beyi 05449174917’ten arayarak bu duayı doğru şekilde etmek istediğimi ve amacımın ne işe yaradığını güzelce anlattım. Beni dinledi ve yapacaklarımı söylemiş oldu.
Görüşmeye gitmekle en doğru sonucu vermiştim
Paragöz yada tutkulu, insanları kandıran biri olmadığı için gönül rahatlığı ile görüşebilirsiniz. Ben ilk görüşmemde bu şekilde iyi biri bulunduğunu derhal anladım. duayla ilgili dediklerini asla aksatmadan doğru şekilde yaptım ve nihayet istediğim sonuca kısa süre içinde ulaştım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası