VEFK NASIL KULLANILIR?

Vefk tılsımı, büyülerin içinde son aşama etkili olan, beyaz büyü özellikleri ile yaptıranın içine ferahlık sunan bir uygulamadır. Fena amaçlar için yapılmasından fazlaca, kişinin korunması, bir niyetinin olması, sevdiğine ulaşması, sevilmiş olduğu kişinin ona bağlanması benzer biçimde daha fazlaca hususi ve temiz nedenlerle yapılmaktadır. Normal olarak hepimiz bu tılsımı yapması imkansız. Medyum ismail benzer biçimde, hususi kabiliyetleri olan, inancı yerinde zatlardan yardım almak gerekmektedir. Peki vefk iyi mi kullanılır?
Vefk tılsımının kullanılması:
Vefk tılsımı iyi mi kullanılır? Vefk tılsımı kendine özgü şekiller ile yapılır. İçinde Kuran’dan ayetler, hadisler, dualar bulunan muska olarak hazırlanmış olur. Üçgen, kare, dikdörtgen benzer biçimde şekilde vefk tılsımı katlanır. Bundan sonrasında, dışarıdan temas olmaması için hava almayan şekilde bu muska sarılmış olur. 7 kat sarılma denmesinin sebebi bu muskanın zarar görmemesi için sarılmasıdır. Bundan sonrasında temiz beze sarılmış olur ve dikilir. Artık daima vefk muskanızı taşıyabilirsiniz. Boynunuzda, kalbinize yakın olacak şekilde taşımanız lazımdır. Ya boynunuza asmalısınız ya da sürekli sağ göğsünüzün üstünde taşımalısınız. Bir deri kılıf içine geçirerek kullanılması da yerinde olacaktır.
Vefk Tılsımı ile güvende olacaksınız:
Vefk kullanılması, size hususi ve niyetinize uygun duaların, rabbin kelimelerinin sizinle olması anlamına gelmektedir. Medyum ismail Hoca, size kendinize tamamen uygun bir tılsımı hazırlayacaktır. Kendisine, telefon üstünden de görüşmek suretiyle 05449174917 numaralı telefon üstünden ulaşabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası