Vefk Nedir, Etkisi Nelerdir?

Vefk insanoğlunun kuvvetlenmesini, nazardan ve kötülüklerden korunmasını elde eden, büyülerin uzak durmasına destek olan işlemdir.

Yaradana olan inancının kuvvetlenmesini elde eden tılsım, duadır. Vefk hazırlamak her insanın yapabileceği bir iş değildir. Ilk olarak bir medyum ya da hocadan bu mevzuda yardım almak gerekir. Gerçek medyum, imanı güçlü olan, inancı ile karşısındakinin de sıhhatli şekilde odaklanmasını ve inancının yükselmesini elde eden kişidir. Vefki hazırlamak için vefk bilimsel bilmek gerekir.

Vefk iyi mi yapılır, bunun için de ilme hakim olmaz lazımdır. Zira mukaddes kitabımızdan ayetlerin, Tanrı ın isimlerinin yer alması ve buna nazaran harman yapılması lazımdır. Şifalı kelimelerin bir araya gelmesi, kişiye koruma sağlar ya da niyetinin olmasına yönelik de pozitif yönde süreçler yaşanır.

Vefk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vefk nedir, yukarıda belirttik. Vefk yaptıranlar iyi mi etkisinde bırakır görmekteler. Bu hususi tılsımı yaptıranlar, kısa sürede pozitif yönde neticeleri görmeye adım atar. Doğal olarak gerçek bir elden yapılması durumunda. Birçok çeşidi, şu demek oluyor ki değişik niyetlerle meydana getirilen vefkler, tılsımlar bulunmaktadır. Aşk vefki, seven bir insanoğlunun sevdiğini alması, onun da hislerinin olması için meydana getirilen tılsımdır. Bu şekilde, aşk ilişkileri ya da evlilikler de oldukca daha mutlu olur.

Kısmet vefkleri ise, kısmet açılması için, bir ihtimal hususi hayatta kısmet açılması, kim bilir işlerde ya da genel olarak hayatta kısmetin açılması için vefk yardımı alabilir. Vefk karşı tarafı iyi mi etkisinde bırakır. Bu etkinin doğru ve net şekilde, ek olarak hızlıca bulunduğunu belirtelim. Doğru elde yapılırsa, niyet edilen insan size gelecektir. Vefk örnekleri olarak, padişahlarımıza meydana getirilen tılsımlı gömlekleri oldukca doğru bir vefk misali olarak verebiliriz.

Medyum ismail Hoca dan Aldığım Vefk Tılsımı Desteği

Bir uzmandan vefk desteği almak benim için oldukca önemliydi, bu sebeple yalnız gerçek hocaların bunu yapabileceğini biliyordum. Medyum yorumlarını inceledim ve Medyum ismail Hoca’nın bu mevzuda her memnun bıraktığını anladım. Kendisinden destek almaya karar verdim. Gayem kısmetimin açılması için kendisinden bir vefk desteği almaktı. İstanbul’da olduğum bir an kendisinden buluşma aldım. Sadece, yalnız yüzyüze buluşma almanıza gerek yok, daima uzaktan da destek alabilirsiniz. Esasen bu yapılanlar bir vasıta, hoca aslına bakarsak kendisi kabiliyetleri ve inançları ile size destek oluyor. Ben de görüşmeye gittiğimde oldukca hususi bir insanla karşılaştım.

Kısmet vefki mevzusunda destek aldım. Kısmetim hakkaten açıldı ve vefkim bende genel olarak bir koruma yarattı. Yıldızım oldukca düşüktür ve düşük enerjimin negatif tesirleri artık bana tesir etmemeye başladı. 05449174917 numaralı telefondan kendisine siz de ulaşabilirsiniz. Arayabilir ya da whatsupp üstünden de yazışma kurabilirsiniz. Mail adresi olarak, [email protected] adresinden de kendisine ulaşmanız mümkün olacak. Sonrasında, asker kardeşim için de bir koruma vefki istedik, kendisi bunu da hazırladı ve oldukca memnu kaldık.

Bundan önceki yazımız olan Cin Musallatı başlıklı makalemizde bursa cin çıkarma, cin çıkarma ve cin çıkarma ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası