VEFK SONUÇLARI

Vefk tılsımı, data sahibi, muhteşem sezgisel ve medyumluk kabiliyetleri olan, dini inançları tam ve hocalık bilgisi yerinde, öteki varlıklarla iletişimi olan bir zat tarafında yapıldığında muhteşem sonuçlar vermektedir. Kişiyi sakınan, dileklerinin yerine gelmesinin elde eden bu tılsım, yerinde bir halde yapıldığında koruyucu bir kalkan benzer biçimde kişinin üstünde olur. Kişiyi ferahlatır, psikolojisini düzeltir. Kısmeti açılır, sağlığı düzelir. Bundan dolayı, doğru elde yapılırsa muhteşem vefk neticeleri olur.
Vefk Tılsımı ve Neticeleri:
Kutsaş kitabımızdan ayetlerin, hadislerin ve hususi seçilen duaların, rakamsal simgelerle yazılması ile bu tılsım hazırlanmış olur. Bu hususi simgeler kağıda yazılır. Kağıt katlanır ve yedi kat usulü ile hoca tarafınca dualarla bu işlem yapılır. Arkasından sarılmış olur bunun sebebi de, devamlı tene temas edeceğinden, ıslanmaması, yırtılmamasıdır. Bir naylon araç-gereç ile sarılabilir, peşinden tercihen bir kumaşla kaplanıp dikildikten sonrasında deri kılıfa konmalıdır. Bu şekilde ister uzunluğunda, ister göğsün sağ tarafınca devamlı şekilde taşınmalıdır. Taşınması ile beraber, vefk tılsımı neticeleri ortaya çıkmaya adım atar.
Vefk Tılsımının Neticeleri kişiye pozitif etkisinde bırakır sunar:
Vefkin neticeleri, sizi memnun edecek özelliklerle dikkat çeker. Kesinlikle vücudunuzdan muskanızı ayırmamalısınız. İlk andan itibaren içinize dolacak ferahlıktan etkileneceksiniz. Kısmetinin açılacak, muskanız koruyucu bir kalkan benzer biçimde sizi saracak. Zarar görmesi ya da düşürmeniz durumunda derhal hocanızla iletişime geçiniz.Bu tılsımı muhteşem meydana getirecek medyum ismail’dan yardım alabilirsiniz. 05449174917 telefonu ile hoca sizleri bekliyor.

Bundan önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası