Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü bir ana araç-gereç üstüne meydana getirilen, inanılmaz etkili, bununla beraber dünyanın en eski ve mistik büyülerinden biridir.

Bunu gerçek medyum kişiler yapabilir, yoksa tesiri olmaz. Voodoo bebek büyüsü, bir eleman ile şu demek oluyor ki ana araç-gereç üstünden, simgesel bir bebek üstünden meydana getirilen büyüdür. Bu uygulama yüzyıllardır uygulanan, sonuçlarının şu demek oluyor ki etkili bulunduğunu kanıtlanmış, dünyaya Afrika kıtasından yayılan bir büyüdür. Afrika kültürlerinde, kabileler içinde voodoo büyüsü yapılmış, halen yapılmaktadır ve daima ustaların elinde meydana getirilen büyü pozitif yönde neticeler vermiştir. Voodoo büyüsü nedir diye merak edebilirsiniz. Bu büyü kara büyü çeşitlerinden biridir. Doğrusu kişiyi tesir altına almak noktasında, kontrolünü ele geçirmek, istediğini yaptırmak şeklinde birçok niyetle, fena niyetli olarak meydana getirilen bir ritüeldir.

Voodo Büyüsü Bir Kara Büyüdür

Voodoo büyüsü emareleri nedir, bunun üstünde de durmak gerekir. Bu büyü kişinin sağlığına, hem ruh sağlığına hem de vücut bütünlüğüne zarar vermek için meydana getirilen bir uygulamadır. Bundan dolayı, her uygulanışında kişinin bedensel niteliklerinde negatif etiler olur. Voodoo büyüsü iyi mi yapılır. Bebek büyü meydana getirilen insanı temsil eder. İğne materyalleri ile batırılır ve şahıs uygulama meydana getirilen yerlerinde acılar, ağrılar yaşar. Bu aşamada bir süre sonrasında sinir sistemi bozulur ve uykusuzluk, asabiyet, kaygı, kaygı şeklinde birçok olumsuzluklar yaşamak ister. Peki, Voodoo büyüsü iyi mi çözülür. Bu büyü bir kara büyüdür ve yapılması fazlaca zor olduğu şeklinde, çözülmesi de kesinlikle kolay değildir. Sadece uzman kişiler, gerçek medyumlar büyüyü bozabilir. Bu büyüyü meydana getiren ve bozan, fazlaca azca medyum vardır devletimizde. Bundan dolayı, ben yaparım diyen her hocaya inanmayıp, derin bir araştırma yapmak gerekiyor.

Medyum ismail Hoca ile Voodoo Büyüsü Bozma

Voodoo büyüsü kara büyü ve fazlaca sert emareler var. Kişiye hakkaten fazlaca zarar veren bir uygulama bu. Ben bunu nereden biliyorum derseniz, bir düşmanın aslen kocamda gözü olan ahlaksız bir karı tarafınca, bir yabancı hanım tarafınca bu büyü bana yapılmış oldu. Daha doğrusu, bu hanım yurtdışında bir medyuma bu büyüyü yaptırmış. Ben kocamla, mutlu bir ilişki sürdürürken, birden psikolojimde bozulmalar başladı. Ilkin buna anlam veremedim, depresyon sandım. Sonrasında durduk yere sancılanmalarım, baş ağrılarım, mide ağrılarım oldu. Aslen bedenimin her yeri ağrıyordu. Doktorlara gittim ve her yerimi denetim ettiler. Bir netice alamadım.

Daima yanımda olan ve evliliğini daima ismail Hoca ya borçlu bulunduğunu söyleyen bir dostum, bana derhal hocama danış dedi. Bu mevzuda sana büyü yapmışlar, savsaklamak dedi. Ben ilkin inanmadım fakat peki dedim. İyi ki demişim, mükemmel bir insan, gerçek bir medyumu tanımışım. Medyum ismail Hoca, 05449174917 numaralı telefondan daima danışanlarına hizmet veriyor. [email protected] mail  adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Emareleri Nedir? başlıklı makalemizde büyü, medyum ismail ve papaz büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası