YA CAMİ YA VEDUD DUASI

Sevdiğim benden ötelerde gurbet ellerde çalışmaktaydı ve ben ne yaptım ettimse kendisini bu yurtdışında emek harcama inadından vazgeçiremedim. Ben de yaşlı olduğum ve bakmakla yükümlü olduğum annem ve babamı bırakamadığım için onun yanına gidemiyorum. Ayrılacağız diye fazlaca korkuyordum. İşini burada da rahatça yapabilir fakat birazcık daha kazanırım diye yurtdışında kalmakta fazlaca kesin görünüyordu. Ne yapsam etsem derken, akrabalarımdan bir hanım bana medyum ismail ile görüşmemi önerdi. Ben medyumlara inanan bir insan değildim fakat e hadi bir kere görüşeyim dedim. 05449174917 numaralı telefondan aradık ve buluşma aldık.
Yakarma ile Kısmetim Açıldı ve Düzeldi:
Medyum ismail ile görüştükten sonrasında bana inanılmaz bir rahatlama geldi. Bundan dolayı kendisinden müthiş bir itimat aldım. Bu da benim kendisine inanmamı sağlamış oldu. Anlayışı, güvenilirliği, din bilgisi ve görüşleri beni fazlaca etkiledi. Orada bana destek olacağını anladım. Kendisi dertlerimi dinleyerek beni rahatlattı ve yapmam gerekenleri söyledi. Ya cami ya vedud duası ile dertlerime deva olacağımı belirtti. Hakikaten de tesirini gördüm. Doğal olarak ne yapmam icap ettiğini fazlaca iyi dinledim.
Sevdiğim Ülkeye Döndü:
Bu duadan sonrasında sevdiğim benimle fazlaca daha çok iletişime geçti. Bu şekilde anladım ki ismail Bey bana pozitif etkisinde bırakır meydana getirecek. Bir süre sonrasında benimle olmak istediğini ve ülkeye döneceğini söylemiş oldu ve döndü.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası