YA VEDUD 3003

İş arama sürecimde benim moralimi yükseltecek, kendime güvenimin gelmesini sağlayacak, daha da önemlisi iş görüşmelerinde karşıdaki insanoğlunun beni anlamasını ve benden etkilenmesini sağlayacak bir yol arıyordum. Aslen kendine son aşama itimatı olan bir insanım fakat iş çevreleri değişik ve insan ister istemez güvenecek bir dal arıyor.
Medyum ismail ile Etkileme Yolunu Buldum:
İnternette gezinirken Medyum ismail adlı bir üstat ile tanışan, hocanın meziyetlerinden ve dualarından faydalanan kişilerin yorumlarını okudum. Dikkatimi çekti ve ben de yardım almaya karar verdim. 05449174917 numaralı telefondan kendisini arayarak bir buluşma istedim. Kendisini ziyaret ettiğimde ne kadar sıcak ve akıllı bir insan bulunduğunu gördüm. Beni dikkatle dinledi ve moral verdi. Derdime umar olacağımı da söylemiş oldu. Hakikaten de oldu.
Yakarma ile Rahatladım:
Ya vedud 3003 yakarma verdi bana ve iyi mi okumam icap ettiğini dikkatle söyledi. Tane tane söyledi ve zorluk çekmeden bana dediklerini yerine getirdim. Okumam yardımıyla kendime itimat ve ferahlık geldi. İş görüşmelerimde beklentimin de üstünde bir performans sergiledim. Girmek istediğim işin görüşmesinde, görüşme yaptığım kişilerden muhteşem geri dönüşler aldım. Bu şekilde, istediğim işe girmem mümkün oldu. Bu işe girmek benim için bir hayaldi. Fazlaca şükür Medyum ismail yardımıyla derdim çözüldü, insanları etkiledim ve şu anda bazen duamı insanları etkilemek için okumaktayım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası