Ya Vedud Ağzını Bağla Dilini Tut

Bazı duaların yada Esma-ül Hüsnaların tertipli olarak okunması ile birçok isteğin gerçek olacağını daha ilkin duymuştum. Sadece hangi durumda hangi duaların yada adların okunması icap ettiğini bilmiyordum. Benim hedefim hakkımda devamlı olarak negatif şeyler söyleyen ve dedikodu meydana getiren bir kişinin düşüncelerini değiştirip konuşmasını engellemekti. Bunu sağlamak için ne yapmam gerektiği hakkında bilgiler almak için medyum ismail ile iletişime geçtim. Kendisi bana bu mevzuda okunacak olan en doğru Esma’nın Ya Vedud bulunduğunu söylemiş oldu.
Ya Vedud İle Amacınıza Ulaşın
Hatta bu işlem için devamlı olarak ya vedud ağzını bağla dilini tut şeklinde okumalar yapmam icap ettiğini söylemiş oldu. Buna tertipli ve sistemli bir halde devam ettiğim takdirde kısa vakit içinde istediğim sonucun ortaya çıkacağını biliyordum. Şundan dolayı kendisi bu işlerde son aşama başarıya ulaşmış ve ustalaşmış bir insandı. Bilhassa karşısındaki kişilere verdiği itimat beni de rahatlatmıştı. Bu okumayı halletmeye başladığım vakit bir süre sonrasında hakkaten de benim hakkımda konuşan kişinin artık bu negatif konuşmaları yapmadığını gördüm.
Ya Vedud İsmini Doğru Okumak
Medyum ismail beni gene şaşırtmamıştı. Kendisi ile çalışmak isteyen kişilere devamlı olarak 05449174917 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceklerini söylüyorum. Bilhassa içsel enerjilerin ortaya çıkması ve doğru bir halde yönetilmesi mevzusunda oldukca güvenilir bir isim olan bu şahıs bir tek beni değil bugüne dek birçok kişiyi amaçlarına ulaştırdığı için bende her insana itimat içinde öneriyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası