Ya Vedud Kaç Kere Okunmalı?

Bazı Esma-ül Hüsna’ların değişik amaçlar ile tertipli olarak okunmasının oldukça yararlı bulunduğunu biliyordum. Sadece hangi ismin hangi amaçla ve kaç kez okunması icap ettiğini bilmediğim için devamlı olarak bu mevzuda araştırmalar yapıyordum. Bu mevzu hakkında yardım almak için güvenilir bir medyum bulmak istediğim için derhal araştırmalar başladım ve birçok şahıs bana medyum ismail ile çalışmanın en doğru karar bulunduğunu söylemiş oldu.
Değişik Amaçlar İçin Ya Vedud Okunması
Oldukca eski zamanlardan bu yana insanların bu biçim işlemler yaptıklarını ve kendisinin de bu mevzuda deneyimli bir şahıs bulunduğunu belirten medyum ismail bilhassa Ya Vedud isminin son aşama etkili bulunduğunu ve bu isim ile kısa süre içinde amacıma ulaşacağımı belirtti. Fakat bu ismin kaç kere okunacağını bilmediğim için ben kendisine amacımı söyledim kendisi ise bana bu adı kaç kez ve iyi mi bir sistem ile okumam gerektiği hakkında bilgiler verdi.
Ya Vedud Iyi mi Okunması mümkün?
Bende derhal bu adı tertipli olarak okumaya başladım ve bir süre sonrasında istediğim sonucun yavaş yavaş ortaya çıktığını görmeye başladım. Bu ismin değişik adetlerde okunması ile değişik amaçlara ulaşıldığını bildiğim için ilk olarak rakamların bu işlemlerde oldukça mühim bulunduğunu biliyordum. Bu sebeple insanlara devamlı için 05449174917 nolu telefondan kendisine ulaşmalarını ve bu şekilde hayallerinin kısa süre içinde gerçek olacağını ve bununla beraber fiziki olarak emek vermek zorunda kalmayacaklarını söylüyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası