Yalancı Medyumun Sahte Vaatleri

Hayatımın bir döneminde bu şekilde kandırılacağım aklıma gelse olasılık vermezdim fakat oldu! Evet, dostlar bundan ortalama 3 ay ilkin bir aile dostumun aracılığı ile Medyum Bedirhan adlı kişinin telefonunu arayıp buluşma talep ettim. Kendisi bana birkaç gün sonrasında geri dönüş yapmış oldu. Görüşme için saat verdi. Beni evine çağrı etti. Belirttiği günde ve saatte evine gittim. O andan itibaren benim ayakta uyutuluş serüvenim başlamış oldu.

Söylediği Her Şeye İnanmıştım

Dostlar ben senelerdir kör kütük bir kıza âşıktım. Bu kız ne benim varlığımdan ne de ona beslemiş olduğum tüm duygulardan bihaberdi. Onu kendime kör kütük âşık etmek için çıkmış olduğum bu yolculukta kendi saflığımın bedelini ödeyerek kaldım. Sözde hoca olarak malum bu kişi, yapacağı aşk duası ile kızın bana bağlanacağını söylemiş oldu fakat iki gün beklemem icap ettiğini belirtti. Kâğıda acayip bir şeyler karaladı dualar yazıp bana verdi. Yazdığı duaları iki gün süresince okumamamı istedi. Ben de her gün saf şeklinde karaladığı saçmalıkları okudum. İki gün geçti hâlâ kızın bana karşı bir hamlesi olmadı. Hocayı arayıp kızın halen bana âşık olmadığını söylediğimde bana birazcık sabırlı olmamı yedi gün içinde kati netice alacağımı belirtti. Yine ümit içinde beklemeye koyuldum. Yedi gün geçmek bilmiyordu. Kendimi bu güzel yalana öylesine kaptırmıştım ki sonunda bana âşık olacağını düşündükçe yerimde duramıyordum.

Yalan Söylemekte Sınır Tanımıyor

Yine aynı sonuçla karşılaştığımda hocayı bir kez daha aradım. Bu esasen son görüşmem olmuştu bundan dolayı bana 1 ay daha bekle kati âşık olacak söylediğinde her arayışımda beni kandırdığını farkına varmış tüm umutlarımı yitirmiştim.

Bundan önceki yazımız olan Umutlarınız İle Oynanmasına İzin Vermeyin başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum ramazan ve sahtekar medyum ramazan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası