Yeniden Evlenmek Hayal Oldu

Kocamdan ayrılalı 1 yıl olmuştu. Aşamadığımız bazı sebepler yüzünden boşanmak zorunda kalmıştık. İki kızımla beraber ailemin evine dönmüştüm. Başlangıçta ailemin sıcaklığı içimi ısıtmış fazlaca hoşuma gitmişti. Akrabalarım beni ve çocuklarımı benimsemiş, boşanmış bir bayan olarak beni kabullenmişti. Her şey güzel ilerliyordu. Kızlarım gelenek ve dedesiyle mutluydular fakat baba hasreti çektiklerini fark ediyordum. Onlara her baktığımda içim acıyordu. Başkasıyla evlenmeyi asla düşünmedim bu sebeple iki kız çocuğuna sahiptim ve bir başka adamın kızlarıma iyi mi davranacağını bilemiyordum. Zaman içinde eski kocamı unutamadığımı hissetmeye başladım. Yanlış verilen bir kararla boşanmış olduğumuzu düşündüm ve eski kocamı sık sık aramaya başladım.

İddia Etmiş olduğu Her Şey Palavra

Kocam benimle çocuklar haricinde herhangi bir mevzuyla ilgili konuşmak istemediğini belirttikçe gururum kırılıyor, canım acıyordu. Kendisine onunla yeniden evlenmek istediğimi, evlatlarımızın baba sıcaklığına gereksinimleri bulunduğunu belirttim. Eşim söylediğim hiçbir şeye sıcak bakmıyor, bundan sonrasında yeniden bir araya gelmemizin imkânsız bulunduğunu dile getiriyordu. Ne söylediysem, ne yaptıysam onu ikna edemedim ve ben de çareyi birçok insan şeklinde Medyum Elife hocada bulacağımı düşündüm. Elife hoca eski kocayı geri getirme büyüsünün üzerimizde etkili olacağını söylemiş oldu. Ek olarak eski eşimin bir başka hanımla ilişkisi bulunduğunu iddia etti. O hanımla evlenmeden evlatlarının babasını sana döndüreceğim dedi. Bu söyledikleri bana baldan tatlı geliyordu. Ne kadar para istiyorsa vermeye derhal o anda hazırdım.

Düzmece Büyücüler Her Yerde Karşınıza çıkabilir

Ben şuan da halen çocuklarımla baba ocağındayım. Bu hocanın yapmış olduğu sihrin hiçbir yararını görmedim. Param haricinde beklentilerimi, umutlarımı, hayallerimi de kaybettim. Bu ve bunun şeklinde yalancı kişilerin ağına takılmamanızı temenni ediyorum dostlar.

Bundan önceki yazımız olan Yalancı Medyumun Düzmece Vaatleri başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum bedirhan ve sahtekar medyum bedirhan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası